Rezultate te kerkimit per termin: +Ledia +Kashahu

Meta: total 5 / total_found 5 / time 0.000 / keyword[0] ledia / docs[0] 428 / hits[0] 590 / keyword[1] kashahu / docs[1] 21 / hits[1] 52 /
No Pic available
  • 2013-07-07

Mësuesit: Prindërit e pasur mëproblematikët, nuk na besojnë

TIRANE - Të dyja palët, mësuesit dhe prindërit, kanë ankesa karshi njëri-tjetrit. Kështu prindërit mendojnë se mësuesit i diferencojnë nxënësit nga prejardhja sociale e ekonomike; i paragjykojnë për prejardhjen e tyre dhe niv

No Pic available
  • 2013-07-07

Mësuesit dhe prindëritparagjykojnë njëri-tjetrin

TIRANE - Marrëdhënia mësues-prindër vazhdon të mbetet problematike dhe paragjykuese. Ledia Kashahu, lektore në fakultetin e Edukimit në Universitetin e Durrësit, ka realizuar një studim, pikërisht për të hedhur pak më shumë drit&e

No Pic available
  • 2013-07-07

Mësuesit dhe prindëritparagjykojnë njëri-tjetrin

Të tjera rreth shkrimit Prindërit e pasur më problematikët TIRANE - Marrëdhënia mësues-prindër vazhdon të mbetet problematike dhe paragjykuese. Ledia Kashahu, lektore në fakultetin e Edukimit në Universitetin e Durrësit, ka realizuar një studim, pikërisht për të hedhur p

No Pic available
  • 2009-06-18

Zgjedhjet, ja lista e kandidatëve të partive politike

Lista e kandidatëve të Partisë Demokratike Qarku Tiranë 1. Sali Berisha 2. Aldo Bumci 3. Rajmonda Bulku 4. Majlinda Bregu 5. Gerti Bogdani 6. Bujar Nishani 7. Gent Strazimiri 8. Florion Mima 9. Ilir Rusali 10. Myqerem Tafaj 11. Luan Skuqi 12. Tritan Shehu 13. Viktor Gumi 14. Arb

No Pic available
  • 2009-05-22

Lista e kandidatëve për deputetë të Lëvizjes për Zhvillim Kombëtar

Nga TemaTiranë Aleksandër Meksi Dashamir Shehi Afërdita Numani Ardian Maçi Edlira Bitincka Fatos Fortuzi Petrit Murra Gerta Gixhari Seit Hoxha Shkëlqim Bode Mimoza Gjonboçari Luan Hoxha Mario Veizaj Fatmira Kosta Enrik Villa Ledia Kashahu Gazmend Muka Zaçe Islami Lulj