Rezultate te kerkimit per termin: +Ledion +Gjura

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.711Z

Dhoma e Tregtisë, zyrë përfaqësimi në Gjermani

Shqipria dhe Gjermania do t ken m shum mundsi t bashkpunoj mes prfaqsive t bizneseve prkatse. N Gjermani sht hapur tashm nj zyr prfaqsie e Dhoms s Tregtis s Tirans. Kryetari i Dhoms s Tregtis dhe Industris Tiran, Nikolin Jaka, mori pjes n konferencn ekonomike gjermano-shqiptare

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:40.242Z

Lista zyrtare të fituesve në rrethe

Botohen emrat edhe për universitetin Politeknik dhe Bujqësor Universiteti PoliteknikInxhinieri Gjeoinformatike  Adnand Nexhmi ShahiniAlda Paulin DoçajAldo Fuat GuriAlfred Rakip NdregjoniAndi Sokol BejkoAndon Anesti SpiroAndrit Hafiz ElezajAnisa Feim OsmënaAnisa Përparim VeshiAnx

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:24.854Z

Listat shtese te fituesve ne universitete

Universiteti i Tiranës Histori ADELA LLAMBI KUMARAKU ADELA PETRIT LAÇI AGRON RUFAT ALLARAJ AJLA AGIM PULAHA ALBANO YMER IDRIZI ALBIONA DAN REXHA ALDI ALBERT SANXHAKU ALIDA BESHIR ZYKA ALKETA LAZDËR GJINAJ ALKIDA JETNOR BRAKA ALMA AVNI ALIAJ ANA ARBEN DOMI ANA DILAVER CENO ANASTAS V

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.449Z

Fituesit e fazës së trete ne te gjithe univeristetet

Universiteti i Tiranës Gazetari ALEKSANDROS YLLI HYSENAJ DORINA NDONI BLIDO ELGITA ANDON QOSHKU FJONA ARJAN HOXHAJ GERD ASTRIT FAGU KLAUDIO FLAMUR SULOLLARI LORELA LUAN LAZAJ LULZIM QAMIL BRESA RENIS LUAN LOLOÇI SUADA AGIM

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama