Rezultate te kerkimit per termin: +Ledrit

Total: 122
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.026Z

10 muaj pas ndarjes konflikt mes Krenarit & Ledrit

Në foto: Ish-i dashuri i Dafinës, Krenari Ndizen gjakrat, sh-i dashuri rreh partnerin aktual të Dafinës. Në shtator të vitit të kaluar lajmi i botuar në gazetën Panorama mbi ndarjen e këngëtares së njohur Dafina Zeqiri nga i dashuri i saj i atëhershëm Krenar Çoçaj, zgjoi një jeh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:45.075Z

Reperi i njohur amerikan i thotë Ledrit “je shumë pis” (Video)

Kënga e fundit e dy këngëtarëve më të mirë të momentit Era Istrefi dhe Ledri Vula ka bërë bujë të madhe dhe po pëlqehet shumë. Ajo për pak ditë nga publikimi ka arritur afër 2 milionë klikime, gjë që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:46.314Z

Ja çka komentojnë fansat e Ledrit në Instagram (Foto)

 Pas suksesit të tij të fundit në bashkëpunim me këngëtaren Era Istrefi, Ledri në një formë ose tjetër vazhdon të qëndrojë afër fansave të tij. Pas një fotoje të postuar në rrjetin e tij Instagram, komente

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.436Z

Kush u gëzua për fitoren e Ledrit, Ermalit e Lumi B? (Foto)

Këngëtarët e dashur në të gjitha trojet shqiptare, Ledri Vula, Ermal Fejzullahu, e reperi i njohur Lumi B, dje fituan në Festivalin “Top Fest”, transmeton Indeksonline. Ata përveç që iu gëzuan fitores së tyre, duke festuar deri n&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.958Z

Noizy i këndon Ledrit: Nusen tane ta ka krejt Sarada, a po tdhem tash o ledri gaga .

Reperi shqiptar Noisy, duket se nuk ndalet, të enjten në Sarandë ai ka kënduar këngën e lançuar dy vite më parë Na jena Otr, duke iu drejtuar më fjalë të rënda Ledri Vulës. Sipas portaleve të ndryshme shqiptare, Noisy ka ndryshuar vargjet e këngës duke iu drejtuar Ledri Vulës Nusen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.117Z

E jashtëzakonshme: 5 vjeçarja e këndon këngën e Ledrit “Ni gotë për ty” (Video)

Reperi Ledri Vula është një ndër reperët më të dashur për publikun. Nga shumë fansa që ka, Ledri ka edhe këtë fanse të vogël 5 vjeçare. Shikone se si kjo vogëlushe kaq simpatike dhe e talentuar e këndon këng

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.716Z

Dafina & Ledri vazhdojnë lidhjen, lajmin e ndarjes e përhapi e ëma e Ledrit

Çifti i njohur i skenës shqiptare, Dafina Zeqiri dhe Ledri Vula, vazhdojnë lidhjen e tyre të dashurisë. Në fakt ata nuk ishin ndarë asnjëherë, vetëm se kishin pasur disa krisje dhe zënka gjatë lidhjes së tyre. Lajmi për ndarjen e çiftit erdhi si një bombë për fansat e këngëtarëv

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama