Rezultate te kerkimit per termin: +Lefter +Canaj

Meta: total 84 / total_found 84 / time 0.000 / keyword[0] lefter / docs[0] 2944 / hits[0] 4333 / keyword[1] canaj / docs[1] 1257 / hits[1] 2234 /
Zjarri me 4 viktima, tre dëshmitarët: Sherri në spital, për radhën e mjekimit
  • 2016-07-30

Zjarri me 4 viktima, tre dëshmitarët: Sherri në spital, për radhën e mjekimit

Tre dëshmitarë okularë i thonë Prokurorisë se zjarrvënia në repartin e Hemodializës te Spitali Amerikan në Tiranë ka ndodhur pas konfliktit për radhën mes pacientëve. Skena ku autori i ve flaken pacientit Burime nga Prokuroria e Tiranës bënë me dije se ky institucion po heton ngjarj

Dyshimet/ Zjarrvënia në spital, pas sherrit për radhën e analizave
  • 2016-07-30

Dyshimet/ Zjarrvënia në spital, pas sherrit për radhën e analizave

Ngjarja tragjike që shënoi katër të vdekur në mjediset e një spitali privat dyshohet se ka ndodhur për shkak të një konflikti për radhën. Momenti kur autori i ve flaken pacientit Një burim pranë Prokurorisë së kryeqytetit i tha Top Channel se, nga metarialet e administruara për llog

Zjarri te Spitali Amerikan Bashkeshorti i viktimes Mjeket thane se ishte gjalle
  • 2016-07-29

Zjarri te Spitali Amerikan Bashkeshorti i viktimes Mjeket thane se ishte gjalle

Vdekja tragjike ne spital e 65-vjecares Sanije Sulaj ka lene dhimbje e lot te familjare e te afermit e saj Ne tronditje te thelle bashkeshorti i Sanijes Muharrem Sulaj rrefen momentet e tmerrit qe ka kaluar nga e gjithe kjo ngjarje e pazakontebr br Pasi u informuam nga mediat per ngjarjen dy femij

Zjarri me 4 viktima ne Spitalin Amerikan deshmitaret Sherri per radhen
  • 2016-07-29

Zjarri me 4 viktima ne Spitalin Amerikan deshmitaret Sherri per radhen

Tre deshmitare okulare i thone Prokurorise se zjarrvenia ne repartin e Hemodializes te Spitali Amerikan ne Tirane ka ndodhur pas konfliktit per radhen mes pacientevebr br Burime nga Prokuroria e Tiranes bene me dije se ky institucion po heton ngjarjen tragjike ne pavijonin e Hemodializes ku humben

Pacientet me dialize duan psikologe
  • 2016-07-29

Pacientet me dialize duan psikologe

brbrPacientet qe kryejne dialize nuk vuajne vetem nga problemet e mosfunksionimit te veshkave Kjo semundje shoqerohet edhe nga nje sere shqetesimesh te tjera mes tyre dhe  depresioni Mjekja nefrologe ne qendren spitalore Nene Tereza Arjana Strakosha tregon se pacientet qe bejne dialize te varur

Ngjarja e frikshme me tre te vdekur te Spitali Amerikan flasin hetuesit
  • 2016-07-28

Ngjarja e frikshme me tre te vdekur te Spitali Amerikan flasin hetuesit

Per prokuroret e Tiranes vijon te mbetet mister motivi qe shtyu Lefter Canajn ti vinte zjarrin me benzine nje pacienti tjeter Vete prokuroria gjate hetimeve te kryera ka marre disa versione nga Spitali Amerikan nderkohe qe nga pacientet e tjere nuk eshte marre asnje e dhene pasi nuk kishin njohje me

Zjarrvenia me 4 viktima te Spitali Amerikan hetohen masat e sigurise
  • 2016-07-28

Zjarrvenia me 4 viktima te Spitali Amerikan hetohen masat e sigurise

Prokuroria e Tiranes ka nisur hetimet ne lidhje me ngjarjen tragjike te ndodhur ne pavijonin e Hemodializes ne Spitalin Amerikanbr br Materiali paraprak i hartuar nga policia dhe ekspertet ka mberritur diten e djeshme ne Prokurori ku pas vleresimit i eshte ngarkuar ne hetim prokurorit Robert Ko