Rezultate te kerkimit per termin: +Lefter +Marr

Total: 261
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.182Z

Vangjush Dako bën indiferentin: Nuk e marr seriozisht Lefter Kokën

Një ditë pas deklaratave të Ministrit të Mjedisit, Lefter Koka kundër kryebashkiakut të Durrësit, Vangjush Dako ka reaguar duke u shprehur se nuk i merr seriozisht. Kryebashkiaku i Durrësit e kaloi shpërthimin e Kokës me indiferencë duke u shprehur për TCH se Skam asgjë për të thënë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:08.806Z

Lefter Koka: Marr Bashkinë e Durrësit nëse ma kërkojnë

Ministri i Mjedisit dhe njëkohësisht një nga drejtuesit kryesorë të Lëvizjes Socialiste për Integrim, Lefter Koka, deklaroi se është i gatshëm të marrë drejtimin e bashkisë së Durrësit. I ftuar në emisionin Tonight Ilva Tare, Koka foli edhe për lëvizjet e mundshme të deputetëv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.180Z

Deklaratat e Lefter Kokës, PS e e bojkoton. Vangjush Dako: Nuk e marr seriozisht

Shpërthimi i Lefter Kokës tregoi pjesën e dukshme të situatës mes Partise Socialiste dhe Lëvizjes Socialiste për Integrim, lëvizje që tregojnë temperaturën në rritje të tensionit mes Metës dhe Ramës. Këta njerëz tashmë të interesuar qoftë nga të ardhurat apo qoftë nga push

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.180Z

PS bojkoton Lefter Kokën pas akuzave, Dako e ironizon

Shpërthimi i Lefter Kokës tregoi pjesën e dukshme të situatës mes Partise Socialiste dhe Lëvizjes Socialiste për Integrim, lëvizje që tregojnë temperaturën në rritje të tensionit mes Metës dhe Ramës. Këta njerëz tashmë të interesuar qoftë nga të ardhurat apo qoftë nga pushteti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.631Z

INTERVISTA/ Lefter Maliqi: Fitoren ne Berat e kam te sigurt

Ish deputeti i PD-së Lefter Maliqi i ka bërë apel kryesisë së PD-së dhe kreut të saj Lulzim Basha që të vendosin atë si kandidat për Bashkinë e Beratit në zgjedhjet lokale të 21 qershorit. Në një intervistë për TemA TV, Maliqi tha se e vetmja mundësi që PD të fitojë zgjedhje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.548Z

Rama: Pse nuk e shkarkova Lefter Kokën, por të mos bëjë më gabime

Kryeministri Rama ka shpjeguar për Tonight Ilva Tare pse nuk e shkarkoi Lefter Kokën si ministër pas akuzave, megjithatë e ka paralajmëruar që të ketë kujdes. Tare: Nuk ka qenë vetëm Manjani që ka bërë akuza të ashpra për hashashin, implikimin e policisë dhe rrezikun që mund të ken

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.356Z

Tahiri-Koka, marrëveshje përmbrojtjen e pyjeve dhe parqeve 

TIRANË - Mbrojtja e pyjeve dhe rikthimi i parqeve në identitet, është në fokusin e një marrëveshjeje të firmosur mes Ministrisë së Mjedisit dhe asaj të Brendshme. Marrëveshja është nënshkruar nga dy ministrat, Sajmir Tahiri d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama