Rezultate te kerkimit per termin: +Legjendes

Meta: total 213 / total_found 213 / time 0.000 / keyword[0] legjendes / docs[0] 213 / hits[0] 240 /
FOTOT/ Pamja fantastike: Në manastirin e 40 Shenjtorëve në Sarandë (që i ka dalë pronari)
  • 2017-02-11

FOTOT/ Pamja fantastike: Në manastirin e 40 Shenjtorëve në Sarandë (që i ka dalë pronari)

Pak kohë më parë, Fiks Fare denonconte faktin se një sipërfaqe e madhe toke prej 40 hektarësh, ku ndodhet edhe manastiri i 40 Shenjtorëve në Sarandë, u është shitur plot 162 pronarëve. Fiks Fare tregoi se si është regjistruar në hipotekë ky monument kulture. Gjithcka ka nisur pas

Katy Perry kthehet me kengen e re Chained to the Rhythm
  • 2017-02-11

Katy Perry kthehet me kengen e re Chained to the Rhythm

brbrNje kenge dhe pamje e re per Katy Perry qe kthehet ne skenen muzikore me Chained to the Rhythmbrbr brbrBashkepunimi me Skip Marley nipi i legjendes Bob Marley i paraprin albumit qe mund te dale se shpejtibrbr brbrKengetarja kaliforniane do ta prezantoje kengen per here te pare te dielen gjate ed

Publikohen fotot Elvis Presley eshte gjalle
  • 2017-01-17

Publikohen fotot Elvis Presley eshte gjalle

brbrPrej kohesh ekzistojne shume teori konspirative lidhur me vdekjen e legjendes Elvis Presley dhe jo vetem Sipas tyre ne vitin 1977 kengetari eshte zhdukur duke falsifikuar vdekjen e tij per tju larguar fames Vetem pak dite me pare me 8 janar Elvis do te festonte ditelindjen e tij te 82 Nder

Strakosha sfidon Marketin synon te jete ne derbi
  • 2016-12-02

Strakosha sfidon Marketin synon te jete ne derbi

var fbShare url httpvizionplusalstrakosha-sfidon-marketin-synon-te-jete-ne-derbisize smallbrbrFederiko Marketi duket se eshte riaftesuar dhe synon t8217i rrembeje menjehere Thoma Strakosha vendin e titullarit ne porten e Lacios per derbin e zjarrte te kryeqytetit Italian qe luhet te dielen kunder R

Ja kush eshte trajneri i preferuar i Maradones
  • 2016-10-14

Ja kush eshte trajneri i preferuar i Maradones

brbrTrajneri i cili ka prekur zemren e legjendes Diego Armando Maradona eshte sigurisht Jurgen Klopp Gjermani Klopp konsiderohet si trajneri i ketij viti per argjentinasin Klopp e ka nisur sezonin e ri ne Premier League ne menyre fantastike duke e drejtuar skuadren drej nje serie fitoresh perballe r

Bufon me i miri ne historine Champions
  • 2016-09-11

Bufon me i miri ne historine Champions

brbrXhanluixhi Bufon eshte zgjedhur portieri me i mire i historise se UEFA Champions League Keshtu kane vendosur miliona tifoze te cilet votuan ne faqen e twitter te UEFA-s lidhur me gardianin me te mire ne histori te kompeticionit me te bukur te klubeve ne Europe Portieri i njohur Italian ka mundu

Njihuni me gjendjen shendetesore te legjendes Michael Schumacher
  • 2016-08-15

Njihuni me gjendjen shendetesore te legjendes Michael Schumacher

Legjenda e Formula 1 Michael Schumacher i cili prej nje kohe te gjate eshte ne nje trajtim shendetesor ka filluar te sherohet edhe pse me ritme te ngadaltabr br Schumacher eshte transferuar ne nje qender private rehabilitimi ne Gjeneve te Zvicresbr br Ish-piloti i makinave me gara 47-vjec po mba