Rezultate te kerkimit per termin: +Lehigh +Valley

Meta: total 4 / total_found 4 / time 0.000 / keyword[0] lehigh / docs[0] 8 / hits[0] 8 / keyword[1] valley / docs[1] 329 / hits[1] 420 /
Tension SHBA-Rusi, amerikani me arsenal mortajash në aeroportin e Moskës
  • 2019-03-10

Tension SHBA-Rusi, amerikani me arsenal mortajash në aeroportin e Moskës

Agjentët e sigurisë në Aeroportin Sheremetyevo në Moskë ngelën të habitur kur zbuluan një arsenal të plotë predhash e mortajash në bagazhin e një punonjësi të Ambasadës së SHBA që shkonte në Nju Jork. Ministria e Jashtme ruse tha se incidenti ishte një “provokim” dhe k

Punonjësi i Ambasadës së SHBA kapet me arsenal mortajash në aeroportin e Moskës
  • 2019-03-09

Punonjësi i Ambasadës së SHBA kapet me arsenal mortajash në aeroportin e Moskës

Agjentët e sigurisë në Aeroportin Sheremetyevo në Moskë ngelën të habitur kur zbuluan një arsenal të plotë predhash e mortajash në bagazhin e një punonjësi të Ambasadës së SHBA që shkonte në Nju Jork. Ministria e Jashtme ruse tha se incidenti ishte një “provokim” dhe k

Sporti në zi, vdes piloti pas këtij aksidenti (Video)
  • 2015-08-25

Sporti në zi, vdes piloti pas këtij aksidenti (Video)

Sporti britanik është në zi. Piloti i garave Indy Car, Justin Wilson, u nda nga jeta këtë mëngjes pas aksidentit të rëndë që pësoi 24 orë më parë në Pennsylvani të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Wilson

Aksidentohet rëndë piloti, bie në gjendje kome (Video)
  • 2015-08-24

Aksidentohet rëndë piloti, bie në gjendje kome (Video)

Gara e parafundit e sezonit të IndyCar ka shënuar një aksident shumë të rëndë. Piloti anglez Justin Wilson ndodhet aktualisht në gjendje kome pas aksidentit që pësoi të dielën në Pocono. Kur duheshin edhe 20 xhiro nga fundi i garë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama