Rezultate te kerkimit per termin: +Leiva

Total: 50
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.859Z

Leiva: Gerrard po aq i mirë sa Kaka

Mesfushori i Liverpoolit, Lucas Leiva, mendon se kapiteni i Të Kuqve, Steven Gerrard, është po aq i mirë sa superylli i Real Madridit, Ricardo Kaka. "Ka ngjashmëri ndërmjet Kaka dhe Stevie, por Stevie jep kontribut më të madh në fushë". "Stevie është më komplet në atë kuptim, sepse

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.746Z

Lukas Leiva shpeton Liverpulin kalon ne raundin tjeter

p styletext-align justifyMe nje gol te Lucas Leivas Liverpool mundi te kualifikohet per ne 8220188243-at e Kupes se Federates Ne ndeshjen e riluajtur perballe Plymouth-it skuadra e Jurgen Klopp vinte pas atij barazimi pa gola ne Anfield Me presionin se perballe kishin nje skuader te kategorise se tr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.975Z

Interi kërkon Javi Garcian nga City dhe Lucas Leiva nga Liverpooli

Me sa duket merkato e sezonit tw ardhshëm për klubin e Interit është e përqëndruar në Angli. Pas raportimeve të djeshme se drejtuesi zi kaltër synoni njërin mes Fernando Torresit, Negredos dhe Soldados në ditën e sotme mësohet se Interi po kërkon dhe dy mesfushorë që aktivizohen pik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:15.685Z

Të gjithë e kritikojnë, por ai është më i miri në Premierligë!

Lucas Leiva nuk është një nga idhujt e tifozëve të Liverpoolit. Mesfushori brazilian vazhdimisht është krtikuar edhe nga tifozët e skuadrave të tjera të cilët me emrin e tij kanë ditur edhe të përqeshin skuadrën e Liverpoolit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.513Z

Bëhen "bashkë", Liverpooli, United e City

Mesfushori brazilian i Liverpoolit, Lucas Leiva dje e ka festuar ditëlindjen e tij të 27-të. Leiva kishte shtruar mbrëmë një darkë për shokët e tij më të mirë, darkë e cila "frymonte" në atmosferë latine. Si rrall&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.572Z

Meksike arrestohet supertrafikanti i droges

Policia meksikane ka kapur nje prej elementeve kryesor te nje karteli te rendesishem droge ndersa autoritetet kane shtuar numrin e operacioneve te tyre kunder trafikut te droges. Serxhio Vilareal i njohur si El Grande ishte nje anetar kryesor i kartelit te droges Beltran Leiva. Ai nuk i rezis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.186Z

Lucas vazhdon në Liverpool

Nga Express më 31 mars 2011 në ora 21:05 Mesfushori i Liverpoolit, Lucas Leiva ka nënshkruar kontratë të re afatgjate me klubin. Reprezentuesi brazilian është duke kaluar sezonin e tij më të mirë në Liverpool, pas transferimit nga Gremio në verën e vitit 2007 për 5 milionë funte.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama