Rezultate te kerkimit per termin: +Leja

Meta: total 1000 / total_found 3458 / time 0.002 / keyword[0] leja / docs[0] 3458 / hits[0] 4944 /
Martohume lejen e ministrit, Reagimi i Beqirit: Për këto raste, OK e jap unë
  • 2017-06-14

Martohume lejen e ministrit, Reagimi i Beqirit: Për këto raste, OK e jap unë

Martohem këtë javë, më takon 5 ditë leje, por drejtoresha nuk e firmos se ka dhënë urdhër ministri, ka deklaruar Lumturie Hasa. Duket se kjo kronikë një ditë më parë në Top Channel, mund ti sjellë lumturinë e martesës Lumturi Hasës. Ministri i Shëndetësisë Arben Beqiri përmes n

I refuzoi LSI-së sheshin për miting, zv.kryeministrja e PD i kërkon sqarime Dritan Lelit: Cilës parti ia dhe?
  • 2017-06-09

I refuzoi LSI-së sheshin për miting, zv.kryeministrja e PD i kërkon sqarime Dritan Lelit: Cilës parti ia dhe?

Pas lajmit të publikuar një ditë më parë se sheshi para pallatit të sportit Flamurtari në Vlorë i është dhënë për përdorim një subjekti politik për 2 muaj, ka reaguar zëvendëskryeministrja, Ledina Mandija, në cilësinë e drejtuesit të Task-Forcës. Pasi është vënë në dijeni

No Pic available
  • 2017-06-08

Mandija kërkon sqarim nga Leli, kujt parti ia dha sheshin në fushatë

Zëvendëskryeministrja, Ledina Mandija, i ka këkuar sot sqarim kreut të bashkisë së Vlorës, Dritan Leli  sqarim në lidhje me lejen e dhënë për përdorim të  një sheshi publik në qytetin e Vlorës. Në një njoftim të zv.kryeministres Mandina thuhet se në cilësinë e drejtue

Merr vajzën nga shkolla për dasmën e tij, babai hidhet në gjyq
  • 2017-06-03

Merr vajzën nga shkolla për dasmën e tij, babai hidhet në gjyq

Një baba i cili mori fëmijët nga shkolla për dasmën e tij që do të zhvillonte në Greqi është hedhur në gjykatë. Dean Dixon dhe Ashley u martuan në Rodos në shtator dhe vajzat e tij ishin shoqërueset e nuses. Dy fëmijëve të tij të vegjël iu është dhënë leja nga shkolla. N

No Pic available
  • 2017-06-02

Jahjaga slejohet të hyjë në Serbi: Beogradi vijon politikën e viteve 90

Edhe pse kishte planifikuar pjesmarrjen në dy aktivitete në Serbi, ish-Presidentes së Kosovës, Atifete Jahjaga, i është ndaluar hyrja në territorin serb, ndërsa veprimi është dënuar nga ish-kryetarja e shtetit përmes një postimi në rrjetin social Facebook. Jahjaga shkruan se kishte mar

No Pic available
  • 2017-06-02

Berisha: Rama po pengon ministrat teknikë

Ish-kryeministri Sali Berisha shkruan se Rama është në panik dhe se për këtë bllokon marrëveshjen e opozitën. Duke cituar nëpunësin e lartë dixhital, Berisha shkruan se Rama i kishte dhënë urdhër që të jepej leja për 1/3-n e administratës. Berisha: Rama ne panik, me sekretarin e pe

No Pic available
  • 2017-05-31

Fiks Fare, ryshfet 500 mijë lekë për të ndërtuar shtëpinë në Fier

Fiks Fare solli këtë të martë skandalin e radhës, atë të një tjetër rasti mitmarrjeje në zyrat e shtetit. Një punonjëse në Zyrën e Urbanistikës në Bashkinë e Fierit ishte sekseria. Ajo i mori një qytetari 500 mijë lekë ryshfet, për ti dhënë leje të ndërtonte shtëpinë e tij