Rezultate te kerkimit per termin: +Lejdina

Meta: total 4 / total_found 4 / time 0.000 / keyword[0] lejdina / docs[0] 4 / hits[0] 5 /
Nxënësit helmohen me karamele, AKU: Janë brenda parametrave
  • 2018-01-25

Nxënësit helmohen me karamele, AKU: Janë brenda parametrave

Fiks Fare i rikthehet sonte temës së sigurisë ushqimore, ku denoncon sesi produktet ushqimore që shiten jashtë oborreve të shkollave, janë jashtë standardeve. Emisioni investigativ ka ndjekur rastin e helmimit të disa fëmijëve në shkollën Eftali Koçi në Durrës dhe ka konstatuar se tr

Nxënësit helmohen me karamele, AKU: Janë brenda parametrave për konsumim
  • 2018-01-24

Nxënësit helmohen me karamele, AKU: Janë brenda parametrave për konsumim

Fiks Fare i rikthehet sonte temës së sigurisë ushqimore, ku denoncon sesi produktet ushqimore që shiten jashtë oborreve të shkollave, janë jashtë standardeve. Emisioni investigativ ka ndjekur rastin e helmimit të disa fëmijëve në shkollën Eftali Koçi në Durrës dhe ka konstatuar se tr

No Pic available
  • 2009-05-20

PD-PS, listat zyrtare për 12 qarqet

Jo pa pak surpriza ka rezultuar edhe lista e kandidatëve për deputetë të miratuara dje vonë në mbrëmje prej kryesisë së Partisë Socialiste, pas disa mbledhjesh radhazi. Në shkelje edhe të ligjit zgjedhor, selia rozë ka preferuar të mbajë sekret kandidatët e saj, jo vetëm për opi

Rifat Teqja.,  Udhërrëfyesi i formimit të  shkollës shqiptare të dirigjimit
  • 2009-01-31

Rifat Teqja., Udhërrëfyesi i formimit të shkollës shqiptare të dirigjimit

>Dirigjenti  i njohur vlerësohet për kontributi e tij në artin shqiptar. Promovohet libri Bacheta shqiptare e dirigjimitDirigjenti Rifat Teqja është pa dyshim një prej emrave, të cilët kanë dhënë një kontribut të çmuar në artin shqiptar. Për të vlerësuar kontributin e tij, dje mes