Rezultate te kerkimit per termin: +Lekl

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:50.807Z

Rritja e cmimit te naftes Berisha Papergjegjshmeri e sistemit marksist te taksimit te Edvinit

Tirane 18 gusht 2015 NOAal-Ish-kryeministri Berisha eshte shprehur i shqetesuar per rritjen e cmimit te naftes ne vendbr br Ne  faqen e tij ne Facebook ish-kryeministri Berisha shprehet se sot n Tirane nafta u shit 40 me i larte sesa ne Maqedoni dhe ne Kosovebr br Te dashur miq para tre dites

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.309Z

Me sy të fryrë nga pagjumësia...

THEKSIME Faqe 15 Ilustrimet: foto e autorit, pamje nga Driloni i Pogradecit Me sy të fryrë nga pagjumësia... Roland GJOZA Ishte ajo natë që s'do ta harroj kurrë. Qirinjtë ishin shitur ne qytet. Pemët e Drilonit ishin rrethuar me shiritë nga Bashkia. Liqeni ishte po ai, më dukej siku

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama