Rezultate te kerkimit per termin: +Leka +Zogu

Total: 819
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:49.258Z

Lamtumirë Leka Zogu I!

Tiranë- Pretendenti për fronin mbretëror Leka Zogu është përcjellë sot për në banesën e  fundit me homazhe dhe nderime në selinë e Kuvendit të Republikës. Gjatë 2 orëve homazhe ka pasur mijra banorë që i kanë dhënë lamtumirën Leka Zogu të Parë, dhe bashkë me ta shumë figur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:46.820Z

Leka Zogu vazhdon trajtimin shendetesor

Leka Zogu I ka dale nga gjendja kritike te pakten kjo mesohet nga familja mbreterore. Kjo e fundit cileson se sipas raportit te mjekesor te profesor doktor Mentor Petreles Mbreti Leka I ka dale nga gjendja kritike. NMT Mbreti Leka I ka dale nga gjendja kritike dhe po u nenshtrohet terapive te nevojs

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:48.432Z

Ndahet nga jeta Leka Zogu

Shuhet Leka Zogu. Pretendenti i fronit mbretëror ndërroi jetë sot në moshën 72-vjeçare në spital ku qëndroi i shtruar prej disa ditësh në reanimacionin e Neurokirurgjisë, në Spitalin N

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.553Z

Leka Zogu: Politika të gjejë zgjidhje

82 vjet pas shpalljes s monarkis s Ahmet Zogut, trashgimtari i tij Leka Zogu i krkon politiks shqiptare n bj m shum. Sipas tij esht e pafalshme q pas kaq vitesh reformat kryesore ende nuk kan marr nj zgjidhje. “Un po e ndjek politiken nga afr, sic e kam par gjith jetn time. Pyes veten p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:48.442Z

Berisha shpall mbretërinë: Leka Zogu, Mbret i shqiptarëve

Tiranë- Dita e shtunë do të shpallet ditë zie kombëtare për nder të pretendentit për fronin mbretëror Leka Zogu I. Kështu u komunikua sot në mbledhjen e qeverisë shqiptare nga vetë kryeministri i vendit Sali Berisha. Duke mbajtur edhe një minutë heshtje sëbashku me kabinetin e tij. P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:48.439Z

Leka Zogu I 1939-2011

Pretendenti i Fronit Mbreteror shqiptar Leka Zogu I u shua sot ne nje spital te Tiranes pas nje arresti kardiak beri te ditur familja mbreterore. Leka Zogu i cili vuante prej kohesh nga shqetesime te renda ne zemer e mushkeri ishte shtruar ne spital qe prej dy javesh. Qeveria shpali diten e shtu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:45.498Z

Shtrohet me urgjencë në spital Leka Zogu I

Share Leka Zogu, Princi i Kurorës i Shqipërisë, është shtruar me urgjencë në spital. Mjekët e kanë shtruar atë në reanimacion në gjendje të rëndë. Disa media raportojnë se Zogu është shtruar në urgjencën e qendrës spitalore universitare. Ka raportime se a

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama