Rezultate te kerkimit per termin: +Lekovos

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] lekovos / docs[0] 1 / hits[0] 1 /
No Pic available
  • 2018-07-14

Gjurmë Shqiptare: Gjurmët e një sezoni

Historia e vërtetë e Himarës Ku ishte dikur kufiri i Shqipërisë? Ku ndodhet Molla e Kuqe dhe çfarë fshihet pas saj? Banorët e Lekovos në Greqi dhe rrënjët e tyre Gjurmët shqiptare më të mira të sezonit nga Marin Mema, në këtë video përmbledhëse 14 korrik 2018 (gazeta-Shqip.com)