Rezultate te kerkimit per termin: +Lelaj

Meta: total 111 / total_found 111 / time 0.000 / keyword[0] lelaj / docs[0] 111 / hits[0] 235 /
Kamioni me 2.5 tonë drogë drejt Italisë, dënohen 3 doganierët
  • 2019-03-06

Kamioni me 2.5 tonë drogë drejt Italisë, dënohen 3 doganierët

Gjykata për Krime të Rënda dha vendimin përfundimtar për grupin që trafikoi drejt Italisë 2.5 tonë drogë në vitin 2017. Në vendimin e sotëm, gjykata dënoi me 15 vite burg Euron Hotin, 13 vite Malton Lleshin dhe 16 vite Aurel Lazen, por për shkak të bashkëpunimit u dënua me 2 vite. N

Trafikanti i penduar, tregon se punonte për një polic
  • 2018-09-26

Trafikanti i penduar, tregon se punonte për një polic

Një trafikant droge i penduar ka treguar sot në gjykatë se si prej disa vitesh, prej vitit 2011 kishte punuar si transportues hashashi për llogari të një oficeri policie. Ai merrte një pagese për ta çuar drogën në fillim nga porti i Vlorës në Itali, e më pas nga ai i Durrësit, deri sa

Transportonin kanabis me Range Rover, 3 në pranga në Vlorë (EMRAT)
  • 2018-09-10

Transportonin kanabis me Range Rover, 3 në pranga në Vlorë (EMRAT)

Tre persona janë arrestuar në flagrancë nga policia, pasi transportonin lëndë narkotike me automjetin e tyre. Blutë e Vlorës kanë vënë në pranga shtetasit, Bezhan Dervishaj, 25 vjeç, banues në fshatin Poçem, Mallakastër dhe Laim Lelaj, 26 vjeç, banues në fshatin Gorisht, Vlorë. Sek

No Pic available
  • 2018-01-20

Polici i kokainës në kërkim, Krimet e Rënda vendosin arrest me burg

Gjykata e Krimeve të Rënda vendosi arrest me burg në mungesë ndaj ish shefit të policisë Julian Balliu, i dyshuar për pjesëmarrje në grup të strukturuar kriminal dhe trafik ndërkombëtar droge. Krimet e Rënda pranuan kërkesën e prokurorisë për të vendosur të njëjtën masë dhe pë

Polici trafikant, Julian Balliu në grupin që çoi në Itali 2.5 tonë hashash
  • 2018-01-17

Polici trafikant, Julian Balliu në grupin që çoi në Itali 2.5 tonë hashash

Një tjetër ish-zyrtar policie i shtohet listës së policëve të implikuar dhe që kërkohen nga drejtësia për dyshimet se janë përfshirë në rrjetet e trafikantëve të kanabisit. Julian Balliu po hetohet nga Krimet e Rënda për kohën kur ai ka mbajtur postin e shefit të Qarkullimit Rrug

Kamioni me 2.5 tonë drogë, lihen në burg 7 të akuzuarit
  • 2017-12-08

Kamioni me 2.5 tonë drogë, lihen në burg 7 të akuzuarit

Gjykata ka lënë në burg 7 të akuzuarit për trafikun e 2.5 tonë drogë drejt Ankonës nga porti i Durrësit. Një operacion i Prokurorisë për Krime të Rënda përfundoi me ndalimin e disa personave, përfshirë edhe një oficer të lartë policie, i cili konsiderohet në rolin e organizator

No Pic available
  • 2017-12-06

2.5 ton drogë drejt Italisë, arrestohet nënkomisari i Fierit

Një zyrtar policie është arrestuar sot nga policia pas një hetimi disa mujor nga prokuroria për trafikun e 2.5 ton drogë në Ankona, Itali. Një operacion i Prokurorisë për Krime të Rënda përfundoi me ndalimin e disa personave, përfshirë edhe një oficer të lartë policie,