Rezultate te kerkimit per termin: +Lemar

Meta: total 19 / total_found 19 / time 0.000 / keyword[0] lemar / docs[0] 19 / hits[0] 27 /
Reali nuk i rrit pagën, PSG i qepet pas kampionit të botës
  • 2019-03-30

Reali nuk i rrit pagën, PSG i qepet pas kampionit të botës

Raphael Varane nuk është më i lumtur në Madrid dhe po mendon seriozisht largimin nga Reali pasi nuk ndihet i vlerësuar aq sa duhet. Kështu shkruan sot spanjollja AS, e cila hedh dritë edhe mbi shkaqet e kësaj lufte të ftohtë. Dhe të mendosh se jo shumë kohë më parë, ai rinovoi kontrat

No Pic available
  • 2018-06-19

Tris i Atletikos, rinovojnë Griezmann e Lucas, firmos Lemar

3 zyrtarizime në një ditë për Atleticon e Madridit. Në orët e vona të së hënës, Los Colchoneros zyrtarizuan kontratat e reja për sulmuesin Antoine Griezmann, mbrojtësin Lucas Hernandez ndërsa hodhi firmën për Atleticon e Madridit edhe Thomas Lemar, i cili pritet të jetë një nga pë

Deschamps publikon listën e Francës, shumë yje jashtë
  • 2018-05-18

Deschamps publikon listën e Francës, shumë yje jashtë

Kur ka mbetur më pas se një muaj nga starti i kampionatit botëror të futbollit, trajneri i Francës Didier Deschamps ka publikuar listën prej 23 lojtarësh, që do të marrë me vete në Rusi. Në listën e publikuar nga trajneri i gjelave, dominojnë emra të mëdhenj të futbollit, që garant

Guardiola i fiksuar pas lojtarëve të Monacos, do edhe Lemar te Manchester City
  • 2018-04-13

Guardiola i fiksuar pas lojtarëve të Monacos, do edhe Lemar te Manchester City

Pas Benjamin Mendy dhe Bernardo Silvës, Pep Guardiola kërkon ti shkëpusë një tjetër lojtar të rëndësishëm Monacos. Trajneri spanjoll synon të afrojë te Manchester City, futbollistin e kombëtares franceze Thomas Lemar, i cili verën e kaluar ishte shumë pranë transferimit te Arsenali p

Të gjitha lëvizjet e mundshme që ofron janari
  • 2018-01-02

Të gjitha lëvizjet e mundshme që ofron janari

Merkatoja e dimrit këtë vit nisi me një superblerje. Liverpooli mori mbrojtësin Virgil Van Dijk nga Southampton për shumën e 83 milionë eurove, duke regjistruar shumën më të madhe të paguar për kartonin e një mbrojtësi. Ndonëse janari nuk shquhet për transferime të bujshme, këtë s

Nga Messi si drejtor sportiv te Bayern-Icardi dhe PSG-Kroos, thashethemet e merkatos
  • 2017-11-09

Nga Messi si drejtor sportiv te Bayern-Icardi dhe PSG-Kroos, thashethemet e merkatos

Merkatoja dimërore në futboll do thuajse edhe dy muaj për tu çelur, por thashethemet mbi lëvizjet e mundshme të skuadrave më në zë në Europë nuk ndalen, edhe kur të tilla diskutime bëhen jo për janarin, por për merkaton e verës së ardhshme. Raportimet më të fundit prekin skuadra s

Franca spektakolare, shkëlqejnë Portugalia e Belgjika
  • 2017-09-01

Franca spektakolare, shkëlqejnë Portugalia e Belgjika

Spektakël dhe gola në arenat europiane në luftën për një biletë drejt Rusi 2018, me kualifikueset europiane të Botërorit që dhuruan emocione të forta. Holanda pësoi një tjetër dush të ftohtë në Saint Denis, aty ku Franca e mposhti 4-0. Fitore e merituar për gjelat dhe disfatë po k

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama