Rezultate te kerkimit per termin: +Lenda

Total: 1527
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.090Z

Sekuestrohen 53 kg kanabis lenda e braktisur ne nje perrua

Shkoder 17 gusht 2016 NOAasl - Gjenden dhe sekuestrohen nga policia e Shkodres gjate dites se djeshme tre thase te braktisur me lende narkotike e dyshuar kanabis sativabr br Mesohet se lenda narkotike eshte gjetur ne fshatin Kllogjen ne nje perrua dhe peshonte 53 kg e 200 grambr br Policia ka se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.453Z

Vendlindja lenda qe zhvillohet pa tekst prej tre muajsh

Problematika Interneti zgjidhja modeste e te mesuarit ne Shqiperi Tekstet qe qarkullojne aktualisht ne shkollat nentevjecare te Republikes se Shqiperise konsiderohen cilesore per sa kohe cdo liber mban vulen e Ministrise se Arsimit dhe Shkences. Deri ketu duket se gjithcka shkon mire por ka edhe ng

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.995Z

Lac,lenda e dyshimte helmon gjimnazistet

Nje pako e mbushur me lende te dyshimte ka vene ne rrezik jeten e nxenesve te shkolles se Fushe-Kuqes ne Lac.Disa prej nxenesve kane gjetur pakon e cila shkruante ne anglisht lende e rrezikshme, mos e prek.Pas hapjes se saj era e rende ka renduar gjendjen shendetesore te 10 gjimnazisteve.Nje pjese

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.899Z

Lenda eksplozive ishte e prodhimit artizanal

Tritol dyqanit te celulareve, hetohet konkurrenca Nje sasi eksplozivi e vendosur ne nje dyqan, qe tregton telefona celulare, ne qytetin e Fushe-Krujes, ka shkaktuar vetem deme materiale. Ngjarja ka ndodhur rreth ores 01:45 te mengjesit te djeshem, ne dyqanin qe eshte ne pronesi te Miklovan Zallmit.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.106Z

Lenda e anatomise shpjegohet ne 3D

0 brbr brbrKa rreth 2 vjet qe eshte hedhur ne treg dhe per nje kohe te shkurter po kthehet ne nje prej pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:57.021Z

Dy shqiptarë në pranga, pjesë e trafikut të drogës me vlerë 2.5 mln euro

Një organizatë kriminale që merret me trafikun e drogës është shkatërruar nga policia greke. Tre anëtarë, 2 prej tyre shqiptarë, të moshës 34 dhe 48 vjeç si dhe një shtetas rumun i moshës 59 vjeç është arrestuar më 18 shtator në Voula të Greqisë. Një tjetër shqiptar, I dyshua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:30.162Z

Mirdite/ Lenda plasese nuk duhej te levizte naten

Afro 10 tone lende plasese qe burime te sigurta e konsiderojne te llojit tritol, eshte derdhur mbremjen duke u gdhire dita e djeshme ne oborrin e baneses se Ndue Laskes ne fshatin Sang, te rrethit te Mirdites. Nga hetimet e para eshte provuar se automjeti i kompanise nenkontraktore "Nitromaks", i ci

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama