Rezultate te kerkimit per termin: +Leonora +Jakupi

Total: 235
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.321Z

Rikthehet Leonora Jakupi

Këngëtarja Leonora Jakupi, e cila prej disa kohësh u ka munguar fansave, shumë shpejt do të rikthehet në tregun muzikor me një këngë të re. Leonora, përmes rrjetit social facebook ka njoftuar fansat e saj se ka nisur xhirimin e videoklipit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.867Z

Leonora Jakupi dënon rrahjen e gazetares Arbana Xharra

Gazetarja Arbana Xharra, anëtarja më e re e Partisë Demokratike të Kosovës, është rrahur mbrëmë para banesës së saj në Prishtinë. Pothuajse të gjitha partitë politike dhe institucionet kosovare kanë reaguar rreth këtij rasti ndërsa kanë filluar të reagojnë edhe pjesëtarët e sk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.865Z

Leonora Jakupi plot sharm ...

Këngëtarja e mirënjohur, Leonora Jakupi, kohët e fundit është bërë më aktive në rrjetet sociale.   Së fundmi, ajo në rrjetin social Instagram, ka postuar një foto, ku dhe duket për mrekulli. Ndryshe, Leonora, po shijon sukse

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.961Z

Leonora Jakupi pëlqen fotot e saj në Facebook

Tashmë si duket të gjithë VIP janë të zënë duke përdorur rrjetet sociale. Ata cdo ditë po postojnë të reja për jetën e tyre private ekskluzivisht. Paparacët po kanë gjithmonë e më pak obligime,dhe kjo falë zhvillimit teknologjik. Si duket edhe këngëtarja Leonora

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.705Z

Leonora Jakupi kushton shumë

Një fustan i shtrenjtë, i punuar nga kreatori Valdrin Sahiti, bëri që të shkëlqejë në natën e “Video Fest” silueta e këngëtares Leonora Jakupi. Gjatë hyrjes në sallën ku mbahej manifestimi, e shoqëruar nga e ëma Feridja, këngëtarja kishte problem gjatë ngjitjes nëpër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.927Z

Leonora Jakupi entuziasmon fansat

Këngëtarja smipatike, Leonora Jakupi, së shpejti do të vijë me një këngë të re. Lajmin e ka përcjellë përmes Instagramit, ndërsa ka postuar edhe një foto. Bashkangjitur fotos ajo ka shkruar: "Së shpejti kenga d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.610Z

Leonora Jakupi ndryshon look |FOTO

Transmetuar më 15.08.2016 - 22:01 Leonora Jakupi ditë më parë ka publikuar klipin e saj më të ri nën titullin “Diamant”. Por, komplimentet e shumta që ka marrë për paraqitjen e saj nga fansat, duket se nuk i kan

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama