Rezultate te kerkimit per termin: +Leshit

Total: 184
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.267Z

Jozefina ose politikania e leshit

Nga Ilir Yzeiri Me të drejtë mund të shtrohet pyetja se përse përdorimi i fjalës lesh nga Jozefina Topalli në një seancë parlamentare në shprehjen do të ikni edhe ju për lesh shkaktoi neveri, mosaprovim, fyerje, rrugaçëri, amoralitet, pra gjithçka të ulët që ka sje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.272Z

Berisha prish gojën me Xhufin: Je historian i leshit

Megjithëse opozita nuk ka qenë pjesëmarrëse dje në sallën e Kuvendit, tensioni dhe debatet e ashpra nuk kanë munguar. Debati është zhvilluar mes deputetit të LSI-së, Pëllumb Xhufi, dhe Kryeministrit Sali Berisha. Debat, i cili ka precipituar në sharje dhe fyerje personale, pasi kreu i q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:10.776Z

Berisha: Xhufi, del ketu si historian i leshit

Kryeministri Sali Berisha replikoi ashper dje dhe me fjale fyese me deputetin e LSI-se, Pellumb Xhufi ne Kuvend. Nje diskutim per ceshtjet e mjedisit, mjaftoi qe mes dy kundershtareve te shperthente debate. "Me vjen mire qe diskutohet mjedisi, se une jam shume i ndjeshem. Por kam dy kerkesa, nuk duh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:36.480Z

Tallja e Bashës, heq tarifën e eksportit ndërkombëtar të leshit, thotë hoqa taksat

Share Siç raportuam edhe dje, Këshilli Bashkiak i Tiranës ka vendosur të heqë disa tarifa, që nuk janë aspak taksa. Por në gjithë mediat është paraqitur si një triumf i madh. Për çdo njeri që kupton sadopak se çfarë është tarifa dhe cila është taksa. Në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.260Z

Basha: Lekët tona i merr shteti i leshit. Arrestoni Tahirin, pastaj kapobandën

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha nga çadra e ngritur përpara kryeministrisë, pas një takimi të zhvilluar me përfaqësues të biznesit, akuzoi qeverinë se ka zhvatur çdo kacidhe të mundshme nga xhepat e çdo shqiptari për hir të 10 a 15 individëve që kanë gjithë pushtetin ekon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.918Z

Meta në Vlorë: Opozita nuk bojkoton zgjedhjet. Parlamenti i leshit, u kthye në parlamentin e veshit

Gazeta ShqipKreu i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta ka deklaruar nga Vlora se nuk mund të vazhdohet të qeveriset me lëvdata. Sipas tij ka ardhur koha që vendi të ketë një model të ri ekonomik. Kush premton 250 mijë vende pune, kur nuk hapi dot 50 mijë në 8 vite i them se Vlor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.925Z

TemA TV/ Meta: Parlamenti i leshit u kthye në parlamentin e veshit. Në Vlorë do fitojmë 9 me 3 (VIDEO)

Meta premton: Aleanca për Shqipërinë Evropiane e nisi fitoren në Shkodër dhe kulmin do e ketë në Vlorë më 23 qershor. E kemi të pamundur të mundim Berishën në Vlorë 8 me 2, por ju jap fjalën se do e mundim 9 me 3   Duket se Ilir Meta e ka lënë që të nisë nga

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama