Rezultate te kerkimit per termin: +Letra

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.885Z

Letra elektronike

Qe prej disa vitesh po degjojme per letren elektronike si teknologji e se ardhmes, mirepo gjithsesi do ta shohim ate ne shitjen masive. Ky moment me ne fund po afrohet, sepse gjigantet e bashkuar nen emrin LG dhe Philips, do te paraqesin vizionin e tyre te e-letres ne panairin e ardhshem te elektro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.330Z

Ja letra e dorëheqjes së Nasip Naços, drejtuar Ramës (LETRA E PLOTE)

Zbardhet letra e dorëheqjes si ministër Drejtësie i Nasip Naços. Në letrën e shkurtër, Naço e argumenton dorëheqjen e tij me faktin se duhet një bashkëpunim më i madh për reformën në drejtësi. I nderuar z. Kryeministër, Duke ju falënderuar për bashkëpunimin e deritanishëm, po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.960Z

Prezantohet letra elektronike

LAS VEGAS - Qe disa vite po degjojme per letren elektronike si teknologji e se ardhmes, mirepo assesi ta shohim ate ne shitjen masive. Ky moment me ne fund po afrohet, sepse gjigantet e bashkuar nen emrin LG.Philips, do te paraqesin vizionin e tyre te e-letres ne panairin e ardhshem te elektronikes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.108Z

DY LETRA PËR KOSOVËN

Nga Fadil LEPAJA Kosovës i kanë ardhë dy letra. Dikur letrat ishin mënyra kryesore e komunikimit, në largësi. Qytetarët, apo më mirë me thanë populli, se qytetarë nuk kishte asokohe, shumica ishin analfabet. Prandaj, askush nuk u shkruante letër njerëzve të thjesht, përpos kur shteti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:26.108Z

Prishtina shkruan letra për njohje

Diplomacia Gjat vizits s tij n veri t Mitrovics, Kryeministri Thai foli dje edhe pr njohjet ndrkombtare t Kosovs, e cila nuk ka pasur lvizje pozitive edhe pas GJND-s. “S bashku me Presidentin i kemi drguar edhe 190 letra, rreth 69 letra falnderimi pr njohjen e Kosovs, shteteve prkatse q e kan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.935Z

18 mijë letra për Ramushin

Nga Express më 09 qershor 2011 në ora 11:06 Nxënësit e shkollave fillore dhe të mesme të Pejës kanë marrë iniciativë në mbështetje të ish-kryeministrit dhe kryetarit të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj. Ata kanë shkruar rreth 18 mijë letra, të cilat pritet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.966Z

Kryetar me letra

Nga Mero Baze   Prej dje Lulëzim Basha është bërë kryetar me letra i PD-së. Gjykata e Tiranës ka njohur zgjedhjen e tij kryetar dhe shtypi afër PD e ka shpallur këtë si lajm të ditës. Në të vërtetë bëhet fjalë për një proces normal të ndërrimit të letrave

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama