Rezultate te kerkimit per termin: +Leutrim +Beqiri

Meta: total 5 / total_found 5 / time 0.000 / keyword[0] leutrim / docs[0] 88 / hits[0] 119 / keyword[1] beqiri / docs[1] 4820 / hits[1] 8583 /
Zyrtare: Mushica largohet nga Prishtina
  • 2015-08-21

Zyrtare: Mushica largohet nga Prishtina

Skuadra më e madhe e futbollit në Kosovë, Fc Prishtina, ka zbuluar listën e lojtarëve për sezonin e ri që nisë nesër. Skuadra nga kryeqyteti në xhiron e parë, do të jetë nikoqir i kampionëve të Feronikelit. Ajo që vë

Lista e plotë e PDK-së për Prishtinë, edhe Memli e Blerandi
  • 2013-09-05

Lista e plotë e PDK-së për Prishtinë, edhe Memli e Blerandi

Në listën e PDK-së, të kandidatëve për këshilltarë komunalë në Prishtinë, ky subjekt ka vednosur të garojë edhe me dy prej ministrave të qeverisë, Blerand Stavileci dhe Memli Kraniqi.  Ende nuk dihet nëse ata do

No Pic available
  • 2012-08-20

Transferime me bollëk

Afati kalimtar i verës ka qenë me bereqet për klubet e Superligës. Edhe pse në krizë financiare, rreth 70 transferime kanë kryer 12 skuadrat e Superligës. Klubet më të përforcuara janë Hajvalia e Drita, derisa ekipet që kanë sjellë më së paku përforcime në radhët e tyre, janë Be

Osmani në Prishtinë
  • 2010-06-03

Osmani në Prishtinë

Shemsi Osmani është përforcimi i parë i FC Prishtinës për sezonin e ri. Mesfushori prishtinas të mërkurën ka nënshkruar kontratë trevjeçare me bardhekaltrit. Lajmin e ka bërë të ditur nënkryetari i prishtinasve, Afrim Muçiqi. “Sot arritëm marrëveshje me Shemsi Osmanin, i cili

No Pic available
  • 2009-09-26

Listat shtese te fituesve ne universitete

Universiteti i Tiranës Histori ADELA LLAMBI KUMARAKU ADELA PETRIT LAÇI AGRON RUFAT ALLARAJ AJLA AGIM PULAHA ALBANO YMER IDRIZI ALBIONA DAN REXHA ALDI ALBERT SANXHAKU ALIDA BESHIR ZYKA ALKETA LAZDËR GJINAJ ALKIDA JETNOR BRAKA ALMA AVNI ALIAJ ANA ARBEN DOMI ANA DILAVER CENO ANASTAS V