Rezultate te kerkimit per termin: +Leva

Meta: total 772 / total_found 772 / time 0.000 / keyword[0] leva / docs[0] 772 / hits[0] 949 /
Lewa nuk e mendon largimin nga Bayerni, kërkon rinovimin!
  • 2019-03-13

Lewa nuk e mendon largimin nga Bayerni, kërkon rinovimin!

Që nga transferimi tij nga Dortmundi në vitin 2014, Robert Lewandowski ka qënë një prej figurave themeltare të Bayern Munich. Sulmuesi ikonë i kampionëve të Bundesligës e projekton fundin e karrierës së tij pikërisht me fanellën e gjigandwve gjermanë. Le të shohim se çfarë do të

Vlorë, grabitet dhe dhunohet me leva kokës i moshuari
  • 2019-02-28

Vlorë, grabitet dhe dhunohet me leva kokës i moshuari

Një i moshuar në Vlorë ka rënë pre e grabitjes me dhunë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme. Persona ende të paidentifikuar janë futur në banesën e të moshuarit dhe e kanë goditur me levë dhe mjete të forta. Nga raportimet paraprake mësohet se  autorët kanë mundur të marrin një

Dyert që penguan protestuesit që të mësynin në Kryeministri! (FOTO)
  • 2019-02-17

Dyert që penguan protestuesit që të mësynin në Kryeministri! (FOTO)

Një ditë pas protestës së opozitës, gjurmët dhe pasojat e dhunës ndaj hyrjes në godinën e kryeministrisë janë pastruar. Menjëherë pas protestës ekspertë të kriminalistikës kanë punuar deri në mesnatë për të mbledhur prova në atë që u cilësua një skenë krimi. Veprat për t

Ja pse nuk thyhet dot nga protestuesit dera e Kryeministrisë?!
  • 2019-02-16

Ja pse nuk thyhet dot nga protestuesit dera e Kryeministrisë?!

Pamjet e sotme të televizioneve dhe foto të ndryshme nga protesta e opozitës, kanë fokusuar manifestuesit që tentojnë të thyejnë dhe rrëzojnë derën e kryeministrisë. Por pas shumë përpjekjeve nga ana e tyre, duke e goditur me leva, dërrasa apo mjete të forta, dera e godinës së qeve

22 vjedhje në një muaj, kapet grupi që grabiste banesa e lokale
  • 2018-12-08

22 vjedhje në një muaj, kapet grupi që grabiste banesa e lokale

Goditet një grup personash në Durrës që kryenin vjedhje banesash e lokalesh. Mësohet se në pranga kanë rënë 2 persona, një tjetër është proceduar në gjendje të lirë, ndërsa 3 të tjerë janë shpallur në kërkim. Policia e Durrësit njofton se ka dokumentuar me prova shkencore 22 v

Bilanci 1 javor i policisë, 211 të arrestuar, sekuestrohet drogë e municione
  • 2018-10-15

Bilanci 1 javor i policisë, 211 të arrestuar, sekuestrohet drogë e municione

Në vetëm një javë në aksionet e Policisë së Shtetit dhe FNSH janë shoqëruar plot 414 persona në të gjithë vendin dhe janë sekuestruar arsenale armësh dhe lëndë narkotike. Policia ka bërë bilancin dhe shifrat janë vërtetë të frikshme. Nga Policia Rrugore në të gjithë vendin d

Forca e Ligjit, aksion në Fier; shoqërohen 11 persona
  • 2018-10-11

Forca e Ligjit, aksion në Fier; shoqërohen 11 persona

Aksioni Forca e Ligjit ka vepruar sërish në Fier për të arrestuar personat me rrezikshmëri kriminale. Burimet zyrtare raportojnë se janë bërë kontrolle të befasishme në lokale, akse rrugore dhe ambiente të ndryshme. Gjatë kontrolleve u shoqëruan për verifikim 11 persona kryesisht me p