Rezultate te kerkimit per termin: +Levandovski

Meta: total 253 / total_found 253 / time 0.000 / keyword[0] levandovski / docs[0] 253 / hits[0] 342 /
Kolumbia fiton dhe shpreson, Polonia kthehet në shtëpi (Video)
  • 2018-06-24

Kolumbia fiton dhe shpreson, Polonia kthehet në shtëpi (Video)

Fitorja 3-0 kundër Polonisë, e ka ngjitur Kolumbinë në vendin e tretë të Grupit H, duke u renditur pas Japonisë dhe Senegalit që kanë të dyja nga 4 pikë pas barazimit 2-2. YERRY MINA pic.twitter.com/1ADRSK4n2E ZB (@ZB_Media03) June 24, 2018 Amerikano-latinët zhbllokuan rezultatin me

Zjarr dhe Tërbim, vjen në shqip libri që tronditi Shtëpinë e Bardhë
  • 2018-02-28

Zjarr dhe Tërbim, vjen në shqip libri që tronditi Shtëpinë e Bardhë

Zjarr dhe Tërbim libri që ka përfshirë në debate Shtëpinë e Bardhë, mbi presidentin amerikan Donald Trump tashmë mund të lexohet edhe në gjuhën shqipe. Bota shqiptare, ka publikuar librin nën përkthimin e Alfred Cakos dhe Nikolla Langore. Libri përmban prapaskena të bujshme, sekrete

No Pic available
  • 2017-10-08

Polonia shkon në botëror, Danimarka dhe Slovakia në Play Of

Polonia bëhet skuadra e 14 që kualifikohet në botërorin Rusi 2018, ndërsa Danimarka dhe Irlanda e Veriut shkojnë në fazën Play Off. Në orën 18 u luajtën sfidat e grupeve E dhe F, aty ku u zgjidhën edhe dilemat përfundimtare. Në grupin E ashtu sic pritej Polonia eviton surprizat pasi

Espanyol viktima e radhes e Real Madrid
  • 2017-02-19

Espanyol viktima e radhes e Real Madrid

brbrReali i Madridit vijon te beje paraqitje bindese ne kampionat duke ia bere me te lehte rrugen vetes drejt titullit kampion objektiv qe i mungon prej sezonit 2011-2012 Skuadra Merenges mundi 2 me 0 Espanjol ne ndeshjen e javes se 23 duke u ngjitur ne kuoten e 52 pikeve me pak 4 pike diference nga

Bundesliga Bajerni kampion dimri
  • 2017-01-21

Bundesliga Bajerni kampion dimri

brbrBajerni i Mynihut eshte kampion i dimrit fale dopietes se Robert Levandovskit ne fitoren 2-1 me permbysje qe arriti ne fushen e ngrire te Fraiburg ne javen e 17 te Bundesliges Por skuadra e Ancelotit e filloi ne menyren me te keqe takimin kur pas vetem 4 minutave te zotet e shtepise gjeten rrjet

Bundesliga Bajerni kalon ne Mainz
  • 2016-12-03

Bundesliga Bajerni kalon ne Mainz

var fbShare url httpvizionplusalbundesliga-bajerni-kalon-ne-mainzsize smallbrbrBajerni i Mynihut vuajti por ne fund fitoi 3-1 ne fushen e Mainz ne startin e javes se 13 te Bundesliges duke iu bashkuar Lapicigut ne krye te renditjes provizore Bavarezet nuk kishin bindur ne takimet e meparshme duke d

Gazetari i lajmeve të rreme në Facebook: Mendoj se, prej meje Trumpi shkoi në Shtëpinë e Bardhë. Dhe ndihem keq
  • 2016-11-18

Gazetari i lajmeve të rreme në Facebook: Mendoj se, prej meje Trumpi shkoi në Shtëpinë e Bardhë. Dhe ndihem keq

Çfarë kanë të përbashkët lobi Amish, furgonët e dasmave të homoseksualëve dhe ndalimi i himnit kombëtar? Sa për fillim, janë të gjitha sajesa dhe të shpikura nga i njëjti njeri. Paul Horner, sipërmarrës 38-vjeçar i një perandorie të lajmeve të rreme në Facebook, e ka nxjerrë