Rezultate te kerkimit per termin: +Leverkusen

Meta: total 1000 / total_found 1354 / time 0.000 / keyword[0] leverkusen / docs[0] 1354 / hits[0] 1933 /
No Pic available
  • 2017-06-04

Profeti Zidane: Dua të fitoj trofeune 11 dhe 12 me Realin

Zinedine Zidane, profeti! Po, sepse profecia e tij është bërë realitet, sigurisht duke gëzuar Realin e Madridit dhe duke hidhëruar sërish Juventusin. Në vitin 2003, vetëm një vit pas triumfit në Glasgow, ku me një gjuajtje të pabesueshme fluturimthi me të majtën i solli Realit trofeun

Kapen 384 kg kokainë në kutitë e bananeve me GPS
  • 2017-04-11

Kapen 384 kg kokainë në kutitë e bananeve me GPS

Një sasi prej 384 kg substancë pluhur është kapur nga policia gjermane në Leverkusen. Të gjitha mostrat e kryera deri më tani kanë treguar se lënda narkotike është kokainë. Lënda narkotike ishte e futur në kutitë e bananeve dhe e ndarë në pako me nga 1 kg secila. Kokaina ishte fsheh

No Pic available
  • 2017-03-05

Erdogan shpërthen kundër Gjermanisë: Gazetari i arrestuar një spiun

Pritej që Erdogan të mos i pranonte kritikat për trajtimin e gazetarëve në Turqi. Por në këtë situatë, korrespondenti i arrestuar gjerman me prejardhje, Deniz Yücel ka rënë në mes të fronteve. Erdogan e quan atë “spiun”. Tonet pajtuese nuk janë karakteristikë e tij. Por

No Pic available
  • 2017-02-24

I dogji skedinën, sulmuesi i Manchester City i kërkon falje tifozit

Leroy Sane, sulmuesi i Manchester City, i cili pati një paraqitje të mahnitshme kundër Monakos, ishte atë natë protagonist i pavullnetshëm i një historie të pabesueshme, që është bërë tashmë virale në rrjetet sociale. Goli që realizoi në minutën e 81-të ndaj Monakos, duke vulosur

Champions sot Mancity 8211 Monaco dhe Leverkusen 8211 Atletico
  • 2017-02-21

Champions sot Mancity 8211 Monaco dhe Leverkusen 8211 Atletico

brbrRaundi i 18-ve te UEFA Champions League vazhdon sonte ne mbremje ne platformen Tring me dy takime te tjera interesante qe premtojne emocione dhe spektakel Ne Etihad Stadium skuadra e Pep Guardioles Manchester City ka nje test te forte perballe surprizes se ketij sezoni Monako Skuadra e Principat

Bajern Leverkusen sfidon Atleticon dhe tabune e kualifikimit
  • 2017-02-21

Bajern Leverkusen sfidon Atleticon dhe tabune e kualifikimit

p styletext-align justifyBajern Leverkusen pret nenkampionet e Evropes Atletico Madridin me objektivin per te thyer tabune e 18-ave ku sjane kualifikuar asnjehere deri tani qe kur Champions League eshte me formatin e ri Madje ne kete faze kane pesuar humbje prej atyre te paharrueshmevebrbr p stylete

Bundesliga Bayer Leverkusen fiton ne Augsburg
  • 2017-02-18

Bundesliga Bayer Leverkusen fiton ne Augsburg

brbrTest pozitiv per Bayer Leverkusen ne prag te sfides ne Champions kunder nenkampioneve te Europes Atletiko Madrid Ne javen e 21 te Bundesliges te ashtuquajturit aspirinat fituan ne fushen e Augsburg 3-1 Miqte e mbyllen pjesen e pare ne avantazh te dy golave pas rrjetave te Belarabi dhe Chicharit