Rezultate te kerkimit per termin: +Levizja +Socialiste

Total: 1867
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.368Z

Levizja Nano, zyra koordinimi ne cdo qytet

Nga kryeqyteti levizja politike e ish-kryeministrit pritet te marre forme ne cdo qytet te vendit. Zyra e shtypit e Levizjes Nano per Fitoren e Socialisteve beri te ditur dje se interesi i qytetareve per t'u bere pjese e struktures se re eshte mjaft i madh. "Levizja Nano per Fitoren e Socialisteve u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:08.755Z

LSI: Kodi, levizja e lire e drejtesia, prioritete

Pas miratimit te koalicionit nga konventa kombetare, Levizja Socialiste per Integrim ka shpallur piketat e saj per bashkepunimin me Berishen. Kushtet kryesore sipas LSI-se, kane te bejne me integrimin europian, reformen ne drejtesi dhe ndryshimin e kodit zgjedhor. “Levizja e lire,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.038Z

Levizja Zgjohu Akuzat e PS-se padi Felajt

Tirane 28 mars NOA 8211 Levizja Zgjohu ka reaguar sot ndaj deputeten socialiste Ermonela Felaj pas akuzave publike te kesaj te fundit se ky organizem joqeveritar perfitoka nga fondet qeveritare per aktivitetin e tij. Drejtuesit e tij kane deklaruar se do ta padisin kete deputete per shpifje dhe demt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.717Z

Levizja Nano Rama refuzon te sqaroje bazen socialiste

Kryetari i Partisë Socialiste Edi Rama, në një takim me dyer të mbyllura që ka pasur me të drejtuesit e degëve dhe organizatave bazë në Shkodër dhe Malësinë e Madhe ka refuzuar tu përgjigjej pyetjeve që kishin të bënin m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.940Z

Tahiri: Te mos pengohet levizja e qytetareve ne dogana

Deputeti i Partise Socialiste, Saimir Tahiri, i cili pritet te jete dhe ministri i ardhshem i Brendshem, ka zhvilluar dje nje takim me ministrin grek per Rendin Publik dhe Mbrojtjen e Qytetareve, Nikos Dendias. Ne takimin e zhvilluar dje eshte kerkuar nga deputeti Tahiri qe te mos pengohet levizja e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.100Z

Nis levizja "Blushi" ne PS

Ben Blushi anetar i kryesise se PS-see dhe nje nga perfaqesuesit kryesor te grupit te kundershtareve  te kryetarit ne detyre Edi Rama, lajmeron nisjen e nje procesi konsultimesh me bazen dhe ata qe mendojne ndryshe ne PS, nje levizje e cila perkon me nje tjeter aksion politik te lajmeruar nje d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.165Z

Dita antikorrupsion, Levizja Zgjohu nxjerr Ramen gjysmezhveshur

Levizja Zgjohu, ne Diten Nderkombetare Kunder Korrupsionit protestoi dje perballe Bashkise Tirane kunder atyre qe i cilesoi monopole politike te lejeve te ndertimit. Ajo nxori postera te medhenj qe tregonin kryetarin e Bashkise gjysme lakuriq ne nje montazh fotografik me faksimile te lejeve te ndert

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama