Rezultate te kerkimit per termin: +Levizja +Vetevendosje

Total: 434
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.700Z

Levizja Vetevendosje prezanton programin politik

Prishtine 30 tetor NOA - Levizja Vetevendosje prezantoi programin e saj politik gjate nje tubimi me qytetare i cili u mbajt ne amfiteatrin e Pallatit te Rinise. Tubimin e hapi Albin Kurti i cili shpalosi nje pjese te programit politik te Levizjes. Duke pohuar se Vetevendosja eshte e drejte e pop

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:56.119Z

Kosove Levizja Vetevendosje nderpret protestat

Pas me shume se 12 ore qendrimi ne rruge levizja Vetevendosje i dha fund protestes ne afersi te vendkalimit kufitar ndermjet Kosoves dhe Serbise ne Merdare ne veri te Prishtines. Me heret ajo kishte shpallur te perfunduar protesten tek Dheu i bardhe vendkalimi tjeter ne lindje te Kosoves. Temperatur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:56.101Z

Levizja Vetevendosje vazhdon protestat

Ne Kosove levizja Vetevendosje edhe sot u hodh ne protesta duke synuar te bllokoje vendkalimet kufitare me Serbine per te mos lejuar hyrjen e mallrave te saj ne Kosove. Policia ka ndaluar protestuesit disa kilometra larg vendkalimeve kufitare ne Merdare ne veri te Prishtines dhe Dheu i bardh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.972Z

Njoftim nga Levizja Vetevendosje

Sot ne oren 1400 Levizja Vetevendosje do te mbaje konferencen e radhes per media ne lidhje me zhvillimin e zgjedhjeve ne Kosove. Ne kete konference do te flas kreu i Vetevendosjes Albin Kurti. NOA

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.590Z

Levizja Vetevendosje zgjerohet ne Prishtine

Prishtine 15 Nentor NOA - Ne kuader te organizimit dhe shtrirjes se rrjetit te saj Levizja Vetevendosje diteve te fundit ka formuar disa Keshilla per Zhvillimin e Pikave neper lagjet e Prishtines. Duke pasur parasysh qe programi i Levizjes Vetevendosje mund te realizohet vetem ne bashkepunim te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.843Z

Vrasja ne Malisheve Levizja Vetevendosje Problemet personale sduhet te politizohen

Malisheve 2 janar 2011 NOA - Ngjarja e ndodhur mbremjen e 1 Janarit ne Malisheve eshte krim i rende me pasoja tragjike per familjen e te vrarit dhe te lenduarve vlereson Levizja Vetevendosje Ne nje komunikim me agjencine NOA Levizja Vetevendosje theksoi sonte se denon kete akt qe rezultoi me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.415Z

Kosove Levizja Vetevendosje proteston ne parlament

Mbledhja e sotme e Parlamentit te Kosoves eshte nderprere disa here per shkak te protestes se deputeteve te levizjes Vetevendosje te cilet shprehen pakenaqesine e tyre me mospajtimin e deputeteve te partive te tjera politike me kerkesen per mbajtjen e nje seance te jashtezakonshme ku do te diskutohe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama