Rezultate te kerkimit per termin: +Levizja

Total: 5014
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:09.942Z

Levizja came ne Elbasan

E diel 16 Dhjetor 2012 1456 Levizja cameKomuniteti cam ne Shqiperi tashme perfaqesohet edhe nga Levizja came. Kreu i saj Artur Dojaka ka zgjedhur Elbasanin aty ku jeton nje numer i konsiderueshem camesh per te deklaruar strategjine e levizjes me te re came. Duke sulmuar kryetarin e PDIU-se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.114Z

Levizja ame sulmon Idrizin

Levizja ame sulmon Idrizin E shtune 06 Prill 2013 1144 Levizja ame sulmon IdrizinPas debateve te ashpra per Projekt-rezoluten ame dhe mosaprovimit te saj nga deputetet ne komisionin e Jashtem Kryetari i Levizjes ame Artur Dojaka akuzon kreun e PDIU-se Shpetim Idrizi se nuk ka bere asgje per k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.505Z

Levizja ame Stop percarjes

Levizja ame Stop percarjes E shtune 16 Mars 2013 1510 p styletext-align justify Levizja ame Stop percarjesLevizja e re ame eshte ndalur ne Fier aty ku jeton edhe pjesa me e madhe e ketij komuniteti Kreu i saj Artur Dojaka beri thirrje per bashkim dhe jo percarje te mbjelle sipas tij nga perfaqes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:04.683Z

amet levizja e re politike

E shtune 17 Nentor 2012 2013 amet levizja e re politikeBrenda komunitetit cam ne Shqiperi eshte zyrtarizuar lindja e nje levizja te re politike. Dhjetera delegate nga i gjithe vendi moren pjese ne ceremonine e themelimit te saj. Duke prezantuar nje alternative te re per zgjidhjen e ceshtjes ca

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.348Z

Levizja Nano: Integrimi, axhendë kombëtare

Fatos Nano TIRANE- Levizja Nano per Fitoren e Socialisteve i eshte drejtuar sot me nje apel politikes shqiptare per perqendrim ne 12 kriteret e KE per integrimin e vendit ne BE. Permes nje deklarate per mediat, levizja konstaton nje klime ende te helmatosur politike ne vend dhe akuzon per shperfillj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.700Z

Levizja Vetevendosje prezanton programin politik

Prishtine 30 tetor NOA - Levizja Vetevendosje prezantoi programin e saj politik gjate nje tubimi me qytetare i cili u mbajt ne amfiteatrin e Pallatit te Rinise. Tubimin e hapi Albin Kurti i cili shpalosi nje pjese te programit politik te Levizjes. Duke pohuar se Vetevendosja eshte e drejte e pop

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.972Z

Njoftim nga Levizja Vetevendosje

Sot ne oren 1400 Levizja Vetevendosje do te mbaje konferencen e radhes per media ne lidhje me zhvillimin e zgjedhjeve ne Kosove. Ne kete konference do te flas kreu i Vetevendosjes Albin Kurti. NOA

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama