Rezultate te kerkimit per termin: +Levizjes +Socialiste

Total: 2618
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:27.257Z

Manifestimi i Levizjes Socialiste per Integrim

Kryetari i Levizjes Socialiste per Integrim, Ilir Meta, duke dhene detaje mbi manifestimin qe do te zhvillohet ne kuader te nje vjetorit te tragjedise se Gerdecit, sqaroi se rruga qe do te ndiqet nga qytetaret ne pasditen e 15 marsit do te mblidhen ne hapesiren mes sheshit "Nene Tereza" dhe Kryemini

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.532Z

Fjalekryqi Islami. Destinacionet e mundshme te levizjes se deputetit

Reagimet LSI e pret krahehapur por afrimi ne grup mund te ndryshoje qeverine Deputeti i Partise Socialiste ish-ministri i Jashtem Kastriot Islami pritet te mos jete shume gjate pjese e socialisteve dhe opozites se vendit. Lajmit te dale nga kryesia e PS-se se ndaj Islamit pritet penalizim per shkak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.320Z

Kryemadhi, kryetare e LGI Levizjes se Gruas per Integrim Qamil Xhani

Monika Kryemadhi do te jete Kryetare e Levizjes se Gruas per Integrim per Tiranen. Konventa e zhvilluar ne kryeqytet ka shpallur dje fituese Kryemadhin, duke marre 538 vota. Kryemadhi ishte ne gare per kete post me nje tjeter perfaqesuese te strukturave te LSI-se, Eris Zaimi, e cila ka arritur te ma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:27.208Z

Deputetet socialiste ftojne qytetaret ne proteste

Deputetet e Tiranes te Partise Socialiste, nje dite para zhvillimit te protestes kunder manipulimit, sipas tyre te zgjedhjeve te 28 qershorit bene thirrje per pjesemarrjen e qytetareve ne kete aksion qytetar. “Ftojme te gjithe qytetaret, te cilet e ndjejne Shqiperine vendin e tyre d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.769Z

Vangjel Tavo braktis Partine Socialiste bashkohet me Levizjen Socialiste per Integrim

Eneida Jacaj - Rrjedhja e deputeteve te Partise Socialiste ka vijuar dje me largimin perfundimtar te ish-deputetit socialist te qarkut te Gjirokastres Vangjel Tavo dhe me kalimin e tij ne Levizjen Socialiste per Integrim. Deputeti i qarkut te Gjirokastres i dha kohe kreut te socialisteve Edi Rama d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.259Z

Krijohet Partia e re Socialiste

TIRANE - Krijohet nje parti e re socialiste, e cila do te rreshtohet perkrah dy partive te tjera socialiste, PSSH dhe Levizjes Socialiste per Integrim. Petro Koci, ish-sekretar organizativ i PS, deputet i kesaj partie, zyrtarizoi dje krijimin e Partise Socialiste '91. Nje simbolike e qarte per te dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.166Z

“Jo” oponencës publike, protesta pa ndalim për largimin e BerishësNga "Faktori Plus" Asambleja socialiste ka hedhur poshte propozimin e levizjes per mendim ndryshe, qe kerkonte lejimin e oponences publike te zerave brenda partise. Ky propoz

Nëse dëshironi të lexoni edicionin online të gazetës në PDF klikoni këtu. “Jo” oponencës publike, protesta pa ndalim për largimin e BerishësNga "Faktori Plus" Asambleja socialiste ka hedhur poshte propozimin e levizjes per mendim ndryshe, qe kerkonte lejimin e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama