Rezultate te kerkimit per termin: +Levizjes +Vetevendosja +Visar

Meta: total 12 / total_found 12 / time 0.000 / keyword[0] levizjes / docs[0] 6362 / hits[0] 8415 / keyword[1] vetevendosja / docs[1] 319 / hits[1] 437 / keyword[2] visar / docs[2] 3171 / hits[2] 4777 /
Presidenti Nishani priti drejtuesit e Levizjes Vetevendosje
  • 2017-01-24

Presidenti Nishani priti drejtuesit e Levizjes Vetevendosje

brbrPresidenti i Republikes Bujar Nishani priti sot dhe zhvilloi nje takim vellazeror me drejtuesit e Levizjes Vetevendosja kryetarin Visar Ymeri dhe deputetin e saj Albin Kurti thuhet ne njoftim per mediat pasditen se martes nga zyra e shtypit e Presidentitbrbr brbrNe vijim behet e ditur se biseda

Basha me kreun e Vetevendosjes Te shmanget protagonizmi i semure
  • 2016-11-20

Basha me kreun e Vetevendosjes Te shmanget protagonizmi i semure

Transmetuar me 19112016 - 1325 Tirane 19 nentor 2016 NOAal- Kryetari i Partise Demokratike Lulzim Basha priti ne nje takim kryetarin e Levizjes Vetevendosja Visar Ymeri dhe kryetarin e grupit parlamentar te kesaj partie Glauk Konjufcabr br Gjate takimit te

Basha me kreun e Vetevendosjes Bashkerendim i vertete me Prishtinen te shmanget protagonizmi i semure
  • 2016-11-19

Basha me kreun e Vetevendosjes Bashkerendim i vertete me Prishtinen te shmanget protagonizmi i semure

Transmetuar me 19112016 - 1325 Tirane 19 nentor 2016 NOAal- Kryetari i Partise Demokratike Lulzim Basha priti ne nje takim kryetarin e Levizjes Vetevendosja Visar Ymeri dhe kryetarin e grupit parlamentar te kesaj partie Glauk Konjufcabr br Gjate takimit te

Vetevendosja rikthehet ne Kuvend
  • 2016-06-09

Vetevendosja rikthehet ne Kuvend

brbrTre muaj nga braktisja e seancave plenare njera prej tre partive opozitare levizja Vetevendosje eshte rikthyer ne parlamentin e Kosoves Gazi lotsjelles i hedhur nga deputetet e kesaj force qe kishte bllokuar punen e kuvendit mungoi kesaj here Nisur nga fakti se dy marreveshjet e kundershtuara f

Meta takim me opoziten kosovare
  • 2015-12-06

Meta takim me opoziten kosovare

Transmetuar me 06122015 - 1218 Kosove 6 dhjetor 2015 NOAal -  Kryeparlamentari i Shqiperise Ilir Meta pas takimit te djeshem me homologun e tij ne Kosove nisi nga mengjesi i sotem takimet koke me koke me lideret e tri subjekteve o

Kosove Visar Ymeri kryetar i ri i Vetevendosjes
  • 2015-03-01

Kosove Visar Ymeri kryetar i ri i Vetevendosjes

brbrVisar Ymeri mori zyrtarisht detyren e kryetarit te ri te levizjes Vetevendosje pas fitores me 9742 perqind te votave gjate zgjedhjeve te brendshme Perpara pjesemarresve ne Keshillin e Pergjithshem te partise ai deklaroi se pergjegjesine qe i eshte dhene do ta shnderroje ne angazhim per nje vetev

Zgjedhje te parakohshme ne Kosove
  • 2014-05-07

Zgjedhje te parakohshme ne Kosove

0 Kuvendi i Kosoves eshte shperndare per ti hapur rruge zgjedhjeve te reja te parakoheshme parlamentare

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama