Rezultate te kerkimit per termin: +Lezhe +Blinisht

Meta: total 113 / total_found 113 / time 0.000 / keyword[0] lezhe / docs[0] 5106 / hits[0] 7597 / keyword[1] blinisht / docs[1] 317 / hits[1] 410 /
No Pic available
  • 2017-09-20

Rijetësimi i bibliotekave, fondi ekzistues pasurohet me 80 tituj të rinj

80 tituj të rinj i janë shtuar fondit të librave në bibliotekën e Lezhës, ku ka nisur edhe faza e parë e projektit për rijetësimin e bibliotekave lokale. Pasurimi i tyre me libra të rinj synon të tërheqë më shumë lexues, sidomos mes moshave të reja. Projekti u prezantuan me fëmijët

Janë numëruar 95% e kutive: PS 74 mandate, PD 43, LSI 19, PDIU 3, PSD 1
  • 2017-06-27

Janë numëruar 95% e kutive: PS 74 mandate, PD 43, LSI 19, PDIU 3, PSD 1

Tashmë janë numëruar 95. 52% e votave dhe projeksioni i konfigurimit si do të jetë parlamenti është shumë e qartë. PS numëron deri tani 74 mandate, kundrejt PD me 43 mandate. LSI deri tani numeron 19 mandate, PDIU 3 mandate dhe PSD 1 mandat.   KQZ përmes kreut të saj, Klemend Z

Numerimi i 200 kutive te fundit: PS 74 mandate, PD 43, LSI 19, PDIU 3, PSD 1
  • 2017-06-27

Numerimi i 200 kutive te fundit: PS 74 mandate, PD 43, LSI 19, PDIU 3, PSD 1

Tashmë janë numëruar 96.05% e votave dhe projeksioni i konfigurimit si do të jetë parlamenti është shumë e qartë. PS numëron deri tani 74 mandate, kundrejt PD me 43 mandate. LSI deri tani numeron 19 mandate, PDIU 3 mandate dhe PSD 1 mandat.   KQZ përmes kreut të saj, Klemend Zg

Kuti të panumëruara 4%: PS 74 mandate, PD 43, LSI 19, PDIU 3, PSD 1
  • 2017-06-27

Kuti të panumëruara 4%: PS 74 mandate, PD 43, LSI 19, PDIU 3, PSD 1

Tashmë janë numëruar 96.51% e votave dhe projeksioni i konfigurimit si do të jetë parlamenti është shumë e qartë. PS numëron deri tani 74 mandate, kundrejt PD me 43 mandate. LSI deri tani numeron 19 mandate, PDIU 3 mandate dhe PSD 1 mandat.   KQZ përmes kreut të saj, Klemend Zg

Kuti të panumëruara 3%: PS 74 mandate, PD 43, LSI 19, PDIU 3, PSD 1
  • 2017-06-27

Kuti të panumëruara 3%: PS 74 mandate, PD 43, LSI 19, PDIU 3, PSD 1

Tashmë janë numëruar 97.02% e votave dhe projeksioni i konfigurimit si do të jetë parlamenti është shumë e qartë. PS numëron deri tani 74 mandate, kundrejt PD me 43 mandate. LSI deri tani numeron 19 mandate, PDIU 3 mandate dhe PSD 1 mandat.   KQZ përmes kreut të saj, Klemend Zg

Numerimi drejt fundit: PS 74 mandate, PD 43, LSI 19, PDIU 3, PSD 1
  • 2017-06-27

Numerimi drejt fundit: PS 74 mandate, PD 43, LSI 19, PDIU 3, PSD 1

Tashmë janë numëruar 98.00% e votave dhe projeksioni i konfigurimit si do të jetë parlamenti është shumë e qartë. PS numëron deri tani 74 mandate, kundrejt PD me 43 mandate. LSI deri tani numeron 19 mandate, PDIU 3 mandate dhe PSD 1 mandat.   KQZ përmes kreut të saj, Klemend Zg

Përfundon numërimi: PS 74 mandate, PD 43, LSI 19, PDIU 3, PSD 1
  • 2017-06-27

Përfundon numërimi: PS 74 mandate, PD 43, LSI 19, PDIU 3, PSD 1

Dy ditë pas zgjedhjeve të 25 qershorit ka përfunduar procesi i numërimit në të gjithë Shqipërinë.  Per te klikuar per rezultatet sipas qarkut klikoni ne homepage e Oranews.     Ora 14:23 PS fiton thellë në Vlorë, PD ruan Shkodrën, barazojnë Lezhën Ora 09:40