Rezultate te kerkimit per termin: +Lezhe

Total: 5626
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.589Z

Lezhe festivali i rapsodeve

Lezhe festivali i rapsodeve E diel 14 Prill 2013 1214 Lezhe festivali i rapsodeve Per te tetin vir radhazi muzika folklorike e te gjitha trevave bashkohet ne Lezhe 20 grupe me kengetare dhe instrumentiste popullore nga Shqiperia Mal i Zi Kosova e Maqedonia jane pjesemarres dhe konkurrente ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.451Z

Lezhe pronari vret klientin

Nje tjeter ngjarje e rende ka tronditur serish qetesine publike ne Lezhe. Nje 26 vjecar nga fshati Ishull Lezhe Hektor Gjetja eshte viktima e kesaj ngjarjeje. Ne oret e vona te nates ne lokalin Pica park ne lagjen Beselidhja te qytetit per arsye banale sikurse konsiderohen nga uniformat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.882Z

Superstrada Lezhe-Kurbin 209 aksidente

Superstrada Lezhe-Kurbin 209 aksidente E merkure 27 Shkurt 2013 1420 p styletext-align justify p Superstrada Lezhe-Kurbin 209 aksidenteNe superstraden Lezhe Kurbin udhetimi jo vetem eshte i mundimshem por ne shume raste ka rezultuar fatal per drejtuesit e mjeteve Ne kete aks rrugor mungon ed

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.107Z

Lezhe krijohet torta gjigante

/ / LEZHE- Nje torte 17 metra e gjate e nje lloji te vecante bere me frutin karakteristik te sheges u eshte servirur dje qytetareve lezhjane dhe te ftuarve te shumte vendas apo te huaj ne festen tradicionale te sheges qe zhvillohet prej disa vitesh ne Lezhe. Vendosur ne nje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.159Z

Lezhe plagoset nje 18 vjecar

Foto arkiv PUBLICITET Lezhe 13 gusht 2014 NOAal- Nje adoleshent nga Lezha ka perfunduar ne spital i plagosur me thikeSi pergjegjes per kete ngjarje u arrestua 49 vjecari Bujar Berisha banues ne lagjen Skenderbeg Lezhebr br Arrestimi i tij u be sepse ne lagjen Skenderbeg L

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.003Z

Plagosje me arme zjarri ne Lezhe

Lezhe 21 nentor 2014 NOAal- Nje person eshte plagosur me arme zjarri ne Lezhe Rreth ores 1330 eshte marre informacion nga urgjenca e spitalit rajonal Lezhe se ka ardhur i plagosur ne kembe nje person i moshes 27 vjecarebr br Sic raporton Noaal i plagosuri u identifikua si Bledian Alia i cili ndodh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.144Z

Aksident me pasoje vdekjen ne Lezhe

Lezhe 14 nentor 2014 NOAal- Nje person ka humbur jeten si pasoje e nje aksidenti te ndodhur ne Lezhe 46 vjecari Tonin Zefi ka nderruar jete ne spital si pasoje e demtimeve te marra nga aksidentibr br Nje makine tip Benz me targa LE9562A qe drejtohej nga Elvis Brahimaj 20 vjec banues ne Tale Lezhe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama