Rezultate te kerkimit per termin: +Lia

Total: 100
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.267Z

Lia Stublla rrethohet nga 14 meshkuj (Foto)

Lia Stublla është dizajnere mode e njohur dhe e pëlqyer për kreativitetin, shijen dhe linjën qe prezanton. Lia, së fundi ka prezantuar koleksionin e saj për vjeshtë-dimër, imazh i të cilit ishte Dafina Zeqiri, njëkohësisht bashkëpun

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.154Z

Lia edhe për meshkuj

Dizenjatorja e modës Lia Stublla, e njohur si stilistja e këngëtares së famshme Dafina Zeqiri, tani ka filluar të krijojë edhe për meshkuj. Dizenjatorja me kreativitet dhe shije speciale dhe avangarde, edhe më herët kishte dizajnuar për meshkuj, pos

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.232Z

Lia Stabulla do të veshë edhe Ledrin

Stilistja e talentuar që kohët e fundit po kujteset për veshjet e Dafina Zeqirit tashmë do të jetë edhe stilistja e Ledri Vulës. Ledri u bind për talentin e saj gjatë bashkëpunimit në këngën "Got UR back". Lia është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:16.699Z

Jolie semuret nga lia e dhenve bojkoton promovimin e filmit te saj Unbroken

e Diele 14 Dhjetor 20141845 pm brbrAktorja e njohur Angelia Jolie ka njoftuar se do te mungoje ne promovimet e Hollivudit per shkak te nje sumundje qe e ka prekuar ate Me ane te nje videoje Jolie tregon se nuk do te marre pjese ne keto aktivitete per filmin e saj Unbroke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.315Z

Dafina Zeqiri po bëhet princeshë, ja kush po e veshë (Foto)

Dafina Zeqiri mund të ndërroi "frajerët", stilin, muzikën, veshjet, por asnjëherë dizajneren e saj, Lia Stublla. Madje kësaj radhe Lia ka vendosur ta bëjë Dafin princeshë. Në një foto të postuar në Instagram, Lia bashk&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.229Z

Lehtë me Daffyin

Nga Express më 31 maj 2011 në ora 07:58 Stilisjta Hyjrie Stublla, e njohur si Lia Stublla, e cila është duke u përkujdesur për veshjen e këngëtares Dafina Zeqiri, në një intervistë të shkurtë për Telegrafi.com ka treguar që të punosh me Dafinën është shumë lehtë, pasi Daffy i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.510Z

Britani, mjekët nuk besuan se Skripalët do të mbijetonin

Pjesëtarë të stafit spitalor që kanë shpëtuar jetën e ish-agjentit rus, Sergei Skripal dhe vajzës së tij Yulia në Britani, kanë thënë se nuk kanë pritur që do të mbijetojnë viktimat që i janë ekspozuar agjentit nervor. Skripalët ishin gjetur pa ndjenja afër një stoli më 4 mars

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama