Rezultate te kerkimit per termin: +Liami

Total: 1043
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:12.813Z

Franceska Liami dhe Ermali ne finale Liami Ka ca banore qe rrine kot

Franceska dhe Liami flasin per te mirat dhe te metat qe mund te sjelle paraja ne jeten e njeriut. Leku te qeteson nga shume gjera thote Liami ndersa Franceska thote se ka raste kur paraja transformon njeriun. Franceska thote se nga ana ekonomike eshte shume mire por permend raste te shume femrave qe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.345Z

Liami-Metit Nuk je aktiv

Banoret ne dhomen e gjumit bisedojne me njeri-tjetrin per punet qe kane bere. Liami tregon se ka pasur nje dyqan ne Tirane te cilin e konsideron si shume te vecante krahasuar me dyqanet e tjera te rrobave. Ai thote se ishte biznes fitimprures dhe i falte kenaqesi por i eshte dashur qe ta lere kur ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.298Z

Liami e Tani diskutojne debatet Liami per Ermalin Ai po luan me letra te fshehta

Liami dhe Dritani kane dale ne kopsht e fillojne te bisedojne me njeri-tjetrin. Dritani gjykon sjelljen e Arbrit ne debatin me Ermalin duke menduar se Arbri po viktimizohet dhe po i perdor per interesin e vet fjalet qe i ka thene Franceska lidhur me votat e kosovareve qe sipas Tanit fjalet e saj kan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.717Z

Liami Genta kamuflohet pas imazhit qe ka krijuar Liami-Elvisit Po behesh me aktiv

Liami dhe Franceska qendrojne ne tavolinen e ngrenies duke ngrene e duke biseduar. Ndersa Genta nderhyn duke biseduar per dicka te dy banoret fillojne te flasin per te. Liami shprehet se ka filluar ta bezdise karakteri i Gentes pasi ajo kamuflohet pas imazhit qe te tjeret kane krijuar per te. Do tia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.324Z

Liami zgjim me dhune banoreve

I pari nga banoret qe zgjohet mengjesin e sotem me vendosjen e muzikes dhe ndezjen e dritave nga Vellai i Madh eshte liami i cili pasi merret me veten si cdo mengjes fillon qe te kerceje me muziken ne sfond. Me pas zgjohet edhe Ermali duke perqafuar Francesken si per ti uruar miremengjesin. Nder

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:30.718Z

Liami mund djemte ne tenis

Liami e Arbri qendrojne ne oborr duke luajtur tenis e gjate lojes djemte konfrontohen me njeri-tjetrin e me Erionin i cili mban shenim piket qe ata shenojne. Liami eshte ne avantazh karshi Arbrit i cili pretendon se ka me shume pike nderkohe qe banoret e tjere qendrojne rreth tyre duke pare lojen e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.723Z

Liami e Gerta ne te njejtin krevat- Liami Une qejf kam te kem dicka me ty

Gerta shkon prane Liamit dhe te dy perqafohen. Liami fillon qe ta ngacmoje duke i thene te gjitheve po u iken truri per menyren se si ti afrohesh tek une Arbrit po i iken truri. Gerta qesh dhe Liami vazhdon me pas me ze te ulet une qejf kam te kem dicka me ty. Gerta qesh dhe me pas i thote a jeni mi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama