Rezultate te kerkimit per termin: +Lidhje

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.321Z

Lidhje apo shpikje?

Një thashetheme apo një supozim, se Rita Ora është në lidhje me këngëtarin Bruno Mars, ka bërë që ky i fundit të sulmohet nga ish e dashura. Përderisa në Twitter Rita kishte dhënë disa deklarata interesante, megjithatë asgjë zyrtare nuk ka nga çifti. Nga Express më 14 qershor 2

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.613Z

Cyrus në lidhje

Nga Express më 04 prill 2011 në ora 12:43 Këngëtarja tinejxhere, Miley Cyrus është paraqitur në një festival përderisa ka pranuar se ajo “nuk është beqare”. Ajo ishte ndërlidhur edhe me parë me një lidhje me aktorin Joshua Boëman të cilin e ka takuar në filmin më të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.342Z

Pa lidhje

ELSA BALLAURI Dita e sotme më la dy përshtypje, që megjithëse rrjedhin nga ngjarje të kundërta, njëra tragjike dhe tjetra festive, bashkohen në gjëra të njëjta dhe krijojnë gati të njëjtat emocione. E dinim që kjo do të ishte dita kur të gjithë do të vijnë e do kërkojnë të na

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.511Z

Lidhje humanitare

Të hyrat nga shitja e biletave për premierën “Lidhje gjaku”, e cila do të jepet këtë të premte, do të kenë destinim humanitar. Mjetet që do të grumbullohen do t’i jepen një aktoreje kosovare. Nga Alfred Beka më 15 dhjetor 2010 në ora 10:11 Shfaqja “Lidhje gjaku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.091Z

Në lidhje me Theron

Nga Express më 11 prill 2011 në ora 10:37 Aktori Keany Reeves dhe aktorja Charlize Theron mësohet se kanë filluar një lidhje dashurie. Sipas revistës “Star”, çifti – të cilin ishin ndërlidhur edhe me një lidhje vitin e kaluar – do të bëjnë debutimin e tyre të p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.063Z

Kishim lidhje të mrekullueshme

Nga Express më 03 shkurt 2011 në ora 09:54 Ndarja e Nicole Kidmanit nga Tom Cruisit e ka “tronditur atë shumë”. Aktorja e “Rabbit Hole” ishte ndarë nga ai pas 10 viteve martesë, përderisa Nicole ka vuajtur shumë nga kjo ndarje, sepse ka pasur një lidhje pozitive. &#

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:16.335Z

Lidhje e paqëndrueshme

Nga Express më 10 gusht 2011 në ora 18:01 Aktorja Blake Lively dhe aktori Leonardo DiCaprio kanë një lidhje të paqëndrueshme. Burimet thonë se brenda dy javëve ata janë prishur dy herë. “Blake ka kokëdhembje nga Leonardo”, tha një burim i afërt me çiftin. “Leo her

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama