Rezultate te kerkimit per termin: +Lidhjen +Demokratike

Total: 1614
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.857Z

Arben Ristani kurorëzon me martesë lidhjen me përkthyesen

Arben Ristani, deputeti i Partisë Demokratike, ka celebruar dje marrëdhënien disavjeçare me përkthyesen Alketa Zazo. Në festën me 40 të ftuar u panë shumë pak nga kolegët e Ristanit në Partinë Demokratike, mes të cilëve, paparaci i Bluetooth arriti të shquante vetëm Flamur Nokën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.720Z

Ristani: Faktet tregojnë lidhjen e policisë me rrjetin kriminal

Partia Demokratike reagon në lidhje me atë që e quan si lidhjen e Policisë së Shtetit me rrjetin kriminal. Në një konferencë për shtyp, deputeti Arben Ristani theksoi se fakte të reja e tronditëse, të bëra prezent në media,  po e nxjerrin Policinë e Shtetit të implikuar në seria

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.675Z

PD akuza Tahirit: Bëj publike lidhjen me viktimën, Elvis Doçi

Partia Demokratike ka insistuar edhe sot lidhur me vrasjen e biznesmenittë kazinove në Tiranë, Elvis Doçi. Deputeti demokrat, Gent Strazimiri, i bëri thirrje Ministrit të Brendshëm Sajmir Tahiri të bëjë publike lidhjen e tij me viktimën. Ai e ftoi Ministrin që të bashkëpunojë me drejt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:42.504Z

Vokshi Lidhja Demokratike e Gruas se Shqiperise ne nje proces ristrukturimi

Lidhja Demokratike e Gruas së Shqipërisë (LDGSH) mbajti Kuvendin e degës Patos, duke vijuar kështu procesin e zgjedhjeve të reja në këtë organizatë, ku morën pjesë edhe kryetarja e LDGSH-së, Albana Vokshi, deputetja e Qarkut Fier, M

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:06.975Z

Kush e themeloi Partinë Demokratike

Mbledhja e parë e krijimit të komisionit nismëtar. Mungojnë emrat që drejtojnë sot Partinë Demokratike. Procesverbalet e mbajtura më 13-14 dhjetor. Grupet e para drejtuese të Partisë Demokratike, roli dhe detyra e 15 anëtarëve nismëtarë të partisë së parë politike në vend Zbuloh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.666Z

PD thirrje Tahirit: Bëj publike lidhjen me viktimën, Elvis Doçi

Partia Demokratike ka insistuar edhe sot lidhur me vrasjen e biznesmenittë kazinove në Tiranë, Elvis Doçi. Deputeti demokrat, Gent Strazimiri, i bëri thirrje Ministrit të Brendshëm Sajmir Tahiri të bëjë publike lidhjen e tij me viktimën. Ai e ftoi Ministrin që të bashkëpunojë me drejt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.020Z

PD Kercenimet e Tahirit deshmojne lidhjen e tij me krimin

Transmetuar me 23012015 - 1548 Edi Paloka sot para medias PUBLICITET Tirane 23 janar 2015 NOAal- Partia Demokratike ka deklaruar sot kercenimet qe ministri i Brendshem Saimir Tahiri u ka bere dje disa perfaqesuesve te medias dhe te

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama