Rezultate te kerkimit per termin: +Lidhjen

Meta: total 1000 / total_found 13774 / time 0.006 / keyword[0] lidhjen / docs[0] 13774 / hits[0] 16259 /
No Pic available
  • 2019-04-07

Martesa/ Festa me miqtë e ministres Shahini, i pranishëm Gent Cakaj (FOTO)

Çifti ish-Vetëvendosës janë quajtur nga mediat në Kosovë, Besa Shahini dhe Dardan Molliqaj, të cilat kurorëzuan vetëm pak ditë më prë me martesë lidhjen e tyre të dashurisë. Pas largimit nga gjiri i partisë së Albin Kurtit, Shahini është promovuar si ministre e Arsimit në Shqipë

No Pic available
  • 2019-04-02

Jemi të dashuruar: çfarë ndodh në trup dhe në mendje?

Flutura në stomak, humor të mire dhe zemra që rreh fort: dashuria është një stuhi e vërtetë kimike. Ne të gjithë e dimë ndjesinë: ndihemi euforik, gjithmonë me frymëmarrje të shpeshtë, një rrahje zemre dhe ndjenja e të pasurit flutura në stomakun tonë. Dashuria është një stuhi

Spahiu: Duhet të shembim sistemin kriminal të Rilindjes!
  • 2019-04-02

Spahiu: Duhet të shembim sistemin kriminal të Rilindjes!

Ish-deputeti i LSI-Përparim Spahiu, nëpërmjet një postimi në Facebook ngre shqetësimin në lidhje me krimin që ka përfshirë vendin. Sipas tij, dhjetëra përgjime të publikuara së fundmi tregojnë lidhjen e shtetit me krimin, duke shtuar se e gjithë barra i ngelet opozitës, si shpresa

No Pic available
  • 2019-04-01

Tri prostituta në një kafene (FOTO)

Jetën e zakonshme dhe të qetë të një fshati të harruar e ndryshon ardhja e tri prostitutave në kafenenë ilegale të dy vëllezërve Makro. Burrat, edhe përkundër përpjekjeve të grave të tyre për ti ndaluar, tërë kohën e kalojnë në kafene duke harxhuar paratë e fundit në alkool d

Atentati mafioz në Shkodër, një nga vëllezërit ishte i armatosur
  • 2019-03-31

Atentati mafioz në Shkodër, një nga vëllezërit ishte i armatosur

Kanë dalë detaje të reja nga vrasja e dy vëllezërve Bilali, ditën e djeshme në vendin e quajtur “Zooteknika”në lagjen “Guerrile” në Shkodër. Njëri nga vëllezërit Bilali që u vra me armë zjarri mëngjesin e së shtunës, ka qenë i armatosur. Astrit Bilali ne mo

Shkodër/ Dy vëllezërit u vranë sa dolën nga banesa, autorët djegin Benz-in (FOTO)
  • 2019-03-30

Shkodër/ Dy vëllezërit u vranë sa dolën nga banesa, autorët djegin Benz-in (FOTO)

Astrit Bilali (majtas) dhe Ibrahim Bilali (djathtas) Dy vëllezërit, Astrit dhe Ibrahim Bilali u vranë mëngjesin e sotëm me armë zjarri, teksa dilnin nga banesa e tyre në zonën e Zooteknikës në Shkodër. Ata njihen si pronarë të resorit të kuajve në kryeqendrën e veriut, ndërsa djali

Shkrepi këmbëzën, zbulohet emri i të kërkuarit për vrasjen e Jurgen Kurtit
  • 2019-03-27

Shkrepi këmbëzën, zbulohet emri i të kërkuarit për vrasjen e Jurgen Kurtit

Përgjimet e policisë po çojnë drejt plotësimit të mozaikut për vrasjen e Jurgen Kurtit, që ndodhi më 18 mars në Tiranë. Nga hetimet është zbuluar edhe emri i autorit të 4-ët të kësaj ngjarje të rëndë, i cili dyshohet të jetë edhe personi që shkrepi këmbëzën e pistoletës, p