Rezultate te kerkimit per termin: +Lidhjet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.439Z

Ndërpriten lidhjet e paligjshme

Drejtoria e ujësjellësit ka prerë lidhjet e paligjshme në tubacionet e furnizmit me ujë të pijshëm të zonës së Saukut. Prej kohës banorët e kësaj zone ankohen për mungesën e ujit të pijshëm ndonëse e paguajnë rregullisht atë.Por sipas drejtorit të Departamentit të Sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:25.809Z

Letterman rrefen lidhjet jashtemartesore

David Letterman, prezantuesi i njohur i televizionit amerikan CBS ka bere nje deklarate te bujshme. Per t'i shpetuar shantazheve per 2 milione dollare ne kembim te heshtjes, Letterman tregoi te gjitha lidhjet jashtemartesore me anetaret e stafit te tij. 62-vjecari, i cili ne mars te ket

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.028Z

Lidhjet në largësi: anët pozitive dhe negative

Është folur shpesh për lidhjet e dashurisë në distancë dhe kryesisht për anët negative të tyre! Por nuk duhen harruar as ato pozitive! Shkrimi në fjalë paraqet të dyja anët e një tematike të tillë! Marrëdhënie Mbajtja e një marrëdhënieje në distancë të gjatë nuk është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.922Z

Lidhjet shqiptaro-austriake

Ambasadori austriak në Tiranë ka deklaruar në qytetin e Shkodrës se vendi tij do vijojë mbështetjen për Shqipërinë në vijim të bashkëpunimit shumë të gjatë mes dy vendeve. Në përvjetorin e 20 të kriji

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.967Z

Pink: Ja pse këndoj për lidhjet seksuale

Këngëtarja Pink ka thënë se është një gjë e “fuqishme”  të kënduarit për lidhjet  seksuale. Këngëtarja amerikane është në një martesë të lumtur me Carey Hart por para se të martohej,  Pink ka qenë tejet aventuriere në lidhjet e saj me meshkujt. Këngëtarja ësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.381Z

Kryeziu: Lidhjet e shantazhit më të forta

Ish-nënkryetari i parë i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Eqrem Kryeziu nuk është i habitur me ngërçin politik që po ndodhë në Kosovë. Ai tregon se zhvillimet e fundit politike e kanë bindur plotësisht se lidhjet e krijuara përmes shantazhit janë më të forta `jo vetëm se lid

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.117Z

Lidhjet afatgjata, arsyeja e mbipeshës

Një anketim i realizuar nga një televizion amerikan tregoi se arsyeja kryesore përse njerëzit shtojnë në peshë, në mënyrë të habitshme është një lidhje afatgjatë.  Madje, një lidhje afatgjatë është më e dëmshme përsa i përket kilogramëve të fituar, edhe se

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama