Rezultate te kerkimit per termin: +Lign

Meta: total 49 / total_found 49 / time 0.000 / keyword[0] lign / docs[0] 49 / hits[0] 63 /
Modric e pranon, që patë dallavere në transferimin e tij
  • 2015-09-29

Modric e pranon, që patë dallavere në transferimin e tij

Mesfushori kroat, Luka Modric, ka konfirmuar në prokurori se presidenti i Dinamos së Zagrebit, Zdravko Mamic, ka përvetësuar në mënyrë të paligjshme të paktën 7 milionë euro, gjatë transferimit të tij te Tottenham Hotspurs, në vit

No Pic available
  • 2010-08-26

Robinjo, në drejtim të Italisë ose Spanjës

Manester Siti Sulmuesi i Manester Sitit, Robinjo, synon t largohet nga Anglia dhe e shikon t ardhmen e tij n nj klub n Itali apo n Spanj. Ky sht lajmi i fundit sipas shtypit brazilian. Pr futbollistin e Seleaos interesohet zyrtarisht Fenerbahe, t ciln ai e ka refuzuar, pasi synon t luaj n Itali ose

No Pic available
  • 2010-08-23

Murinjo: Dua të jem i vetmi në botë

Trajneri i Realit: “Do fitoj La Lign e m pas Botrorin me Portugalin” Pas Premier e Seris A, Zhoze Murinjo dshiron edhe La Lign spanjolle pr t’i shndrruar i vetmi trajner n histori q ka fituar t tre kampionatet m t rndsishme t bots. Objektivi - Prandaj sht larguar nga Italia dhe Int

No Pic available
  • 2010-08-22

ROJET TONA

Bestytni shqiptare n shekullin XXI “E para ishte fjala”, thuhet n Bibl. Kshtu sht edhe n betejn e kamome kundr Syrit t Keq. M e prhapura sht “Marshalla” (Zoti t ruajt). Zakonisht t shqiptuarit e saj shoqrohet me imitimin e pshtyrjes. Besohet se pshtyma e mban larg si Syrin e

No Pic available
  • 2010-08-19

Bogdani: Të tregoj vlerat e mia te Çezena

Prezantimi Erjon Bogdani sht prezantuar zyrtarisht te ezena, skuadrn e cila i dha mundsin t vazhdoj t luaj n Serin A italiane. Pr t luajtur me klubin q sapo sht ngjitur n lign elitare n Itali, sulmuesi shqiptar refuzoi nj ofert shum t mir financiare nga anglezt e Kuins Park Rejnxhrs. “Nuk kam

No Pic available
  • 2010-08-17

Bulku, negociatat finale me Hajdukun

Mesfushori Kuqeziu ka “zbarkuar” n Split, pr t diskutuar detajet e kontrats me kroatt Ervin Bulku ka “zbarkuar” n Split, pr negociatat e fundit me drejtuesit e Hajdukut. Gjat dits s djeshme, mesfushori i Kombtares shqiptare sht takuar me krert e klubit kroat, rreth transferi

No Pic available
  • 2010-08-14

Pret ofertën, por Lika nis stërvitjen me Diarbakirspor

Turqi Pas bisedave q menaxheri i tij ka zhvilluar me Diarbakirspor, Gilman Lika sht paraqitur n ambientet e klubit turk, q n kt sezon do t luaj n Lign 1 (Kategoria e Dyt). Mesfushori shqiptar sht ende n pritje t oferts s drejtuesve t skuadrs, megjithat gjat dits s djeshme ai ka marr pjes n seancn s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama