Rezultate te kerkimit per termin: +Ligs

Meta: total 38 / total_found 38 / time 0.000 / keyword[0] ligs / docs[0] 38 / hits[0] 48 /
Atdhe Muriqi e lë përfundimisht repin
  • 2014-09-28

Atdhe Muriqi e lë përfundimisht repin

Pas shpërndarjes së grupit ‘Da- Ligs’, njëri ndër anëtarët e këtij grupi, Atdhe Muriqi, apo që për publikun është i njohur si ‘Thug-P’ ka vendosur që ta lërë muzikën, që sipas tij e bën p&e

Reali, shumë larg sezonit të shkuar
  • 2012-10-26

Reali, shumë larg sezonit të shkuar

Real Madridi është shumë larg atij ekipi pothuajse të pathyeshëm të një sezoni më parë, siç tregojnë edhe statistikat e regjistruara në këtë edicion. Skuadra e trajnerit Jose Mourinho ka regjistruar katër humbje në 13 ndeshjet e zhvilluara deri tani në këtë sezon, një më pak se

VIPJAVA
  • 2011-09-11

VIPJAVA

Nga Express më 11 shtator 2011 në ora 15:09 IN: Afërdita Dreshaj Bukuroshja kosovare, Afërdita Dreshaj është shumë “in” në garën “Miss Universe”, pasi që ajo po prin në të gjitha anketat dhe nëse bazohemi në to, atëherë ajo e ka të siguruar finalen. OUT

No Pic available
  • 2010-08-31

Spanja: Futbolli i Mou është irritues

Shtypi Pas barazimit n Majorka (0-0) n javn I t La Ligs, shtypi spanjoll shprthen menjher kundr Murinjos: “Debutimi i Realit t ri? Mou keq”, loja e fjalve e prdorur nga “AS”. “Futbolli i Madridit t tij sht irritues”, sht nj nga akuzat ndaj “Special One&rdqu

No Pic available
  • 2010-08-28

Murinjo pret tri koka te Real Madrid

Shkurtimet Grumbullimi i par i Murinjos pr javn e par t La Ligs, ku Reali do t luaj n fushn e Majorks dhe trajneri portugez ka vendosur t mos grumbulloj pr transfertn holandezt Van der Vart e Drenthe bashk me Diarra. Prjashtimi tingllon pr tre lojtart si nj ftes q t gjejn prfundimisht nj tjetr skua

No Pic available
  • 2010-08-26

Zgjedhje të parakohshme këtë vit?

Itali Kryeministri italian, Berluskoni, ka kryer dje bisedime me liderin e Ligs s Veriut, Bosi, me t cilin kan ngritur koalicionin aktual qeveritar, q po vuan nj kriz t thell. Kt takim ai e kapasi ka pranuar faktin se ka nj mundsi t madhe pr thirrjen e zgjedhjeve t parakohshme n fund t vitit. &ldqu

No Pic available
  • 2010-08-23

E drejta televizive përmirëson bilancin e Serie A

E drejta televizive ka gjallruar bilancin ekonomik t ligs kryesore t futbollit n Itali. Serie A kt sezon, 2010-2011, nuk do t ket humbje fal mnyrs s shitjes s re t trasmetimit t ndeshjeve. T dhnat jant ditura nga nj studim i kryer nga shoqria StageUp. Shuma mesatare rreth gjysm milioni nuk ndikon ed

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama