Rezultate te kerkimit per termin: +Lign

Total: 47
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.619Z

Prballje vendimtare

Juventus dhe Bayern Munich ndeshen n Lign e Kampionve t martn dhe njri prej tyre do t ket fat t njjt me Liverpoolin, duke u eliminuar hert nga gara. Xhiroja e fundit e fazs s grupeve po ashtu do t jet vendimtare pr Milanin, q nuk e ka t sigurt kualifikimin pr fazn eliminatore. N ann tjetr, tet eki

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.346Z

Vakit e Albertit

Sulmuesi i Nurnbergut, Albert Bunjaku sht njri prej yjeve m t mdha t ktij stinori. Qysh gjat vitit t tij t par n Bundeslign gjermane, futbollisti kosovar ka joshur pr t mir vmendjen e t gjithve. N njmbdhjet paraqitjet e tij n Bundeslig, sulmuesi 26 vjear i Nurnbergut, Albert Bunjaku ka shnuar gjash

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.162Z

Zeneli: Korrupsioni, prmasa t krimit t organizuar

Korrupsioni n Kosov ka marr prmasat e krimit t organizuar, ndrsa pr luftimin e tij nuk ekziston vullneti politik. Kshtu ka vlersuar sot sekretari i Prgjithshm i Lidhjes Demokratike t Dardanis (LDD), Lulzim Zeneli, n nj konferenc pr gazetar, n ditn ndrkombtare kundr korrupsionit. Korrupsioni n Kosov

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.173Z

Skandali prfshin edhe Spanjn

Pas publikimit t skandalit nga UEFA pr kurdisjen e rreth 40 ndeshjeve, ku t prfshira jan edhe skuadrat shqiptare Vllaznia e Tirana, edhe n Spanje, federata e ktij vendi ka nisur nj hetim. Sipas institucionit m t lart t futbollit spanjoll, disa lojtar t Ligs s Par jan prfshir n nj skandal ndeshjesh t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:27.944Z

Bulku, negociatat finale me Hajdukun

Mesfushori Kuqeziu ka “zbarkuar” n Split, pr t diskutuar detajet e kontrats me kroatt Ervin Bulku ka “zbarkuar” n Split, pr negociatat e fundit me drejtuesit e Hajdukut. Gjat dits s djeshme, mesfushori i Kombtares shqiptare sht takuar me krert e klubit kroat, rreth transferi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.162Z

Kakuta hyn n histori t Chelseas

Gael Kakuta ka hyr n histori t Chelseas. Pas shtjes q lidhej me transferimin e tij t dyshimt nga Lens, me ka klubit londinez iu bllokua shit-blerja e futbollistve pr nj sezon nga FIFA, talenti francez sht veuar pr dika tjetr. 18 vjeari sht inkuadruar n loj n barazimin 2:2 kundr qipriotve t APOEL Ni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.592Z

Ribery krkon garanci

Pas deklaratave t presidentit t Bayern Munichut, Uli Hoeness, i cili kishte thn se mesfushori Franck Ribery mund t largohet nga klubi n fund t ktij sezoni nse nuk vazhdon kontratn n pranver, ka ardhur prgjigja e yllit francez. Vazhdimi i kontrats me Bayernin sht i lidhur me nj kusht, q t ndrtohet n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama