Rezultate te kerkimit per termin: +Lig

Total: 8715
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.605Z

Edhe Bashkimi në Ligën Ballkanike

Ligës Ballkanike do ti shtohet edhe një skuadër kosovare. Bëhet fjalë për Bashkimin nga Prizreni, klub ky që për herë të parë do të paraqitet ne BIBL në sezonin e ri. Lajmin për pjesëmarrjen e prizrenasve e ka konfirmuar drej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.737Z

Bale: Preferoj La Ligën spanjolle

Gareth Bale i ka treguar edhe një herë Tottenhamit se e dëshiron kalimin në La Liga. Ylli uellsian ka thënë dje në një intervistë se La Liga është liga e preferuar e tij, duke aluduar kalimin te Real Madridi. "E pëlqej La Ligën s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.080Z

Champions-Ligë Europe, dy finale si dy pika uji

Ngjashmëritë mes Ligës së Kampioneve dhe Europa Ligës të bëjnë të mendosh se dikush ka dashur të bëjë shaka. Nëse sheh ngjashmëritë e dy ndeshjeve, do të konstatojmë se këto rastësi mund të jenë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.348Z

Berisha: Champions në Azi, një Ligë speciale

TIRANE- Besart Berisha është fu tbollisti i parë shqiptar që ka shënuar gol në Ligën e Kampionëve të Evropës, në dhjetor të vitit 2006. Por, pesë vite më vonë, sulmuesi kosovar është futur në histori për f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.449Z

Kurdisi ndeshje, Barcelona humb titullin e La Ligës?

Barcelona rrezikon të humb titullin e La Ligës në rast se shpallet fajtore për kurdisjen e ndeshjes kundër Deportivo La Corunas. Autoritetet e La Ligës janë duke hetuar ndeshjen mes Barcelonës dhe Deportivo La Corunas, e dyshuar për kurdisje. Mbrojtë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.506Z

Hyseni lobon në Ligёn e Shteteve Arabe

Ministri i Punёve tё Jashtme Skender Hyseni, ёshtё pritur tё hёnёn nё selinё e Ligёs sё Shteteve Arabe nё Kajro nga Sekretari i Pёrgjithshёm i kёsaj organizate, Amr Moussa. “Nё takimin shumё miq&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:58.709Z

Mot i lig veshtireson jeten ne Kosove

Kosova po perballet me nje mot te lig te shoqeruar me te reshura te shumta te bores dhe temperatura te uleta. Tashme nje numer i konsiderueshem i komunave kane shpallur gjendjen e jashtezakonshme ndersa edhe Forcat e Sigurise se Kosoves jane angazhuar ne hapjen e rrugeve. Trupat u derguan ne disa zo

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama