Rezultate te kerkimit per termin: +Ligoraq +Karamelos

Total: 31
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.371Z

Ligoraq Karamelo zgjidhet kryetari i ri i Omonias

Mbledhja Omonia eshte percare eshte gjate konferences ku pritej te zgjidhej kryetari i ri i kesaj dege. I deleguari Vangjel Dule ka paraqitur si kandidat per kryetar te Omonias Ligoraq Karamelon pas shkrirjes se dy partive gje qe ka sjelle reagime nga ana e disa perfaqesuesve te Omonias te cilet ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.415Z

Percahet OMONIA ne Korce kreu i ri Ligoraq Karamelo

/ / Por pavaresisht ndarjes ne dy grupe konferenca e paralajmeruar u zhvillua edhe me largimin e thuajse gjysmes se pjesemarresve. Ne perfundim te saj me 115 vota dhe 12 abstenime u zgjodh si kryetar i ri i OMONIA-s ne Korce Ligoraq Karamelo. Nje nga ish-drejtuesit e PBDNJ

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.865Z

Diversioni në PBDNJ, Berisha cakton Karamelon te Ministria e Punës

Sherret brenda Partisë Bashkimi për të Drejtat e Njeriut nuk kanë të sosur. Për këtë duket se ka kontribuar edhe Kryeministri Sali Berisha, që dje ka emëruar Ligoraq Karamelon në postin e sekretarit të përgjithshëm të Ministrisë së Punës dhe Çështjeve Sociale. Vendimi i marrë ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:04.817Z

Karamelo: Bashkëpunimi me PD garanton të Drejtat e Njeriut

24/05/2005  Kryetari i LDLNJ, Ligoraq Karamelo, tha dje se bashkëpunimi me PD-në do i shërbejë më shumë mbrojtjes së të drejtave të minoriteteve. Sipas tij, platforma e kësaj partie për pakicat ka shumë të përbashkëta me idetë e LDLNJ-së për këtë çështje. Nga ana e P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.836Z

Varret ortodokse, peticioni i Karamelos

Debati i lindur kohet e fundit per pronesine e tokes nga kisha ortodokse ne vendin ku ishte parashikuar te ndertohej nje palester e re per shkollen ne qytetin e Korces, ka vene ne levizje edhe politikane e besimtare. Ligoraq Karamelo, kryetar i Levizjes per te Drejtat e Njeriut dhe aktivisti Stefi R

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.974Z

Meta: Koalicion paszgjedhor me PS-ne

Levizja Socialiste per Integrim nenshkroi nje marreveshje me PLDLNJ-ne e Ligoraq Karamelos per te dale se bashku ne zgjedhjet e 28 qershorit. Pas firmosjes se bashkepunimit, lideri i LSI-se, Ilir Meta, iu pergjigj edhe deklaratave te kryeministrit Berisha per koalicionet paszgjedhore. &ld

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.980Z

Veliaj: Meta, i paqendrueshem si Xhuveli

Pas deklarates se Metes se do te beje koalicion paszgjedhor me Partine Socialiste, ka reaguar drejtuesi i G99, Erjon Veliaj. Sipas tij, kthesa e Metes tregon paqendrueshmeri, madje ka vepruar ashtu sikurse kreu i Ambientalisteve, Lufter Xhuveli, kater vite me pare. "Meta duhet t'i p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama