Rezultate te kerkimit per termin: +Ligs

Total: 31
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.625Z

Da Ligs me tri kng t reja

Rap-grupi DA Ligs kan publikuar edhe tri kng t reja, t cilat, sipas antarve t grupit, do ti kndojn gjat programeve t Vitit t Ri. Njri antar i Da Ligs ka thn pr gazetn se pas Vitit t Ri pritet t realizohet edhe nj spot, i cili po ashtu do t lshohet npr mediet televizive n Kosov. Sipas tij, xhiri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.535Z

Lajme t mira nga Lindja

Zvendsministrja e Punve t Jashtme t Shqipris, Edith Harxhi, prfundoi turin e saj n Lindjen e Mesme me nj vizit n Republikn Arabe t Egjiptit, ku ndr t tjera, sikurse edhe n takimet t tjera t saj, ka krkuar njohjen e pavarsis s Kosovs. Duke trajtuar zhvillimet n Ballkan, Harxhi e vuri theksin tek efe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:26.109Z

Kapllani e Cani, golat shqiptarë në kupa

Sulmuesit Edmond Kapllani krkon t jet protagonist tek Augsburgu. Lojtari i Kombtares ka shnuar n sfidn e djeshme, t vlefshme pr Kupn e Gjermanis, q skuadra e Ligs 2 gjermane luajti n fushn e SV Sandhausen (ekip i Ligs 3). Kapllani u aktivizua si zvendsues i Brinkman n t 74-tn, kur Augsburgu po humb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.395Z

Zgjedhje të parakohshme këtë vit?

Itali Kryeministri italian, Berluskoni, ka kryer dje bisedime me liderin e Ligs s Veriut, Bosi, me t cilin kan ngritur koalicionin aktual qeveritar, q po vuan nj kriz t thell. Kt takim ai e kapasi ka pranuar faktin se ka nj mundsi t madhe pr thirrjen e zgjedhjeve t parakohshme n fund t vitit. &ldqu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:20.951Z

VIPJAVA

Nga Express më 11 shtator 2011 në ora 15:09 IN: Afërdita Dreshaj Bukuroshja kosovare, Afërdita Dreshaj është shumë “in” në garën “Miss Universe”, pasi që ajo po prin në të gjitha anketat dhe nëse bazohemi në to, atëherë ajo e ka të siguruar finalen. OUT

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.347Z

"Champions", Bajern prball Manester n cerekfinale

Hidhet shorti pr cerekfinalet e Ligs s Kampioneve. Skuadra italiane e Interit do t prballet me CSKA-n e Mosks, Bajern me Manester Junajtid, Lion me Bordon, ndrsa Arsenali do t ndeshet me Barcelonn.Interi do t luaj ndeshjen e par n 30-31 mars e ndeshjen e kthimit ne 6-7 prill. Nse skuadra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.404Z

Sot në Supersport derbi londinez

Totenhami ka fituar me rezultatin 2 – 0 takimin me Uest Hamin, i vlefshm pr javn e 20 t Premier Ligs. Autort e golave kan qen Luka Modri dhe Zhrmein Defo. Kjo fitore e ngjit Totenhamin n vendin e katrt n kuotn e 37 pikve. Uest Hami q drejtohet nga italiani Xhanfranko Zola rrezikon rnien nga ka

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama