Rezultate te kerkimit per termin: +Lihet

Meta: total 1000 / total_found 5924 / time 0.003 / keyword[0] lihet / docs[0] 5924 / hits[0] 6394 /
Protesta/ Lihet në burg ish-kreu i policisë Bashkiake, Florenc Hoxha
  • 2019-04-04

Protesta/ Lihet në burg ish-kreu i policisë Bashkiake, Florenc Hoxha

Gjykata e Apelit ka caktuar masën e arrestit për protestuesit e shoqëruar në protestën e opozitës më 16 mars. Mësohet se janë lënë ne burg ish-kreu i Policisë Bashkiake, Florenc Hoxha, Mariglen Docin, Dorjan Protoduarin, Saimir Rexhepi, Agim Peposhi, Ferit Dankshi, Ilir Hamedani. Nd

Vrasja e babait dhe xhaxhait/ Blindohen varrezat, Asmer Bilali shkon në ceremoni
  • 2019-03-31

Vrasja e babait dhe xhaxhait/ Blindohen varrezat, Asmer Bilali shkon në ceremoni

Apeli i gjyshit të tij nga nëna, Fahri Vejuka për ta lejuar që të marrë pjesë në varrimin e babait dhe xhaxhait, të cilt u ekzekutuan ditën e djeshme në Shkodër duket se nuk ka rënë në vesh të shurdhër. Ish-kampioni i boksit Asmer Bilali, i cili prej disa muajsh ndodhet në burg, ka

Vrasja në Shkodër, reagon Voltana Ademi: Atentati duhet të tmerrojë Ramën! 
  • 2019-03-30

Vrasja në Shkodër, reagon Voltana Ademi: Atentati duhet të tmerrojë Ramën! 

Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi ka reaguar në lidhje me vrasjen e dyfishtë të ndodhur sot në kryeqendrën e veriut të Shqipërisë. Ademi theksoi se kjo duhet të shërbejë si kambanë alarmi për qeverinë, për të kthyer vëmendjen nga situata e rendit në Shkodër që

No Pic available
  • 2019-03-27

Marku shkund prokurorët e Tiranës: Po zvarrisni çështjet, hetimet pa sukses!

Ditën e sotme, kryeprokurorja Arta Marku ka marrë pjesë në mbledhjen e drejtuar nga Elisabeta Marku për të bërë analizën vjetorë të punës në Prokurorinë e Tiranës. Shefja e organit të akuzës, në sytë e kreut të KLP-së, Gent Ibrahimi, i ka bërë një dush të ftohtë vartësve t

10 gjëra që duhet të dini para kirurgjisë kozmetike
  • 2019-03-27

10 gjëra që duhet të dini para kirurgjisë kozmetike

Në vitin 2017, në Itali u kryen mbi 300,000 operacione kirurgjikale kozmetike dhe mbi 650,000 trajtime jokirurgjikale. Sipas të dhënave të mbledhura nga Shoqata Ndërkombëtare e Kirurgjisë Plastike Estetike, në majë të operacioneve të kryera është shtim i gjirit (shtim i gjoksit), e nd

Vizita në Durrës/ Lleshaj mesazh të fortë punonjësve të portit: Të maten mirë
  • 2019-03-19

Vizita në Durrës/ Lleshaj mesazh të fortë punonjësve të portit: Të maten mirë

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj qëndroi sot për disa orë në Durrës ku pati një bashkëbisedim më studentët, por një vëmendje të veçantë ia kushtoi edhe ndalesës në portin e Durrësit. Teksa vizita ka përfunduar, Lleshaj nëpërmjet rrjeteve sociale ka komentuar orët e kaluara

Gazetarja jep alarmin: Dreqtësia po liron vrasësit e rrezikshëm
  • 2019-03-06

Gazetarja jep alarmin: Dreqtësia po liron vrasësit e rrezikshëm

Gazetarja e kronikës në Top Channel, nëpërmjet një postimi në Facebook ka ngritur shqetësimin se një person i dënuar me burgim të përjetshëm do të lihet i lirë. Hoxha shkruan se me shumë mundësi ky vendim do shpallet nga një gjykatë rrethi. Postimi i plotë: Vini re …! !! A