Rezultate te kerkimit per termin: +Likn

Meta: total 3 / total_found 3 / time 0.000 / keyword[0] likn / docs[0] 3 / hits[0] 3 /
No Pic available
  • 2010-08-28

As Tirana nuk e ndal dot Flamurtarin

Kuqezinjt mposhtin me merit 2-1 bardheblut n Vlor me golat e Roshit e D. Xhafajt Flamurtari firmos nj ecuri kampionesh dhe shkruan me germa t mdha emrin e tij n listn e pretendenteve kryesore pr titullin kampion. N vetm dy javt e para t kampionatit ka mundur drejtprdrejt dy favoritt kryesor pr trofe

No Pic available
  • 2010-08-14

Pret ofertën, por Lika nis stërvitjen me Diarbakirspor

Turqi Pas bisedave q menaxheri i tij ka zhvilluar me Diarbakirspor, Gilman Lika sht paraqitur n ambientet e klubit turk, q n kt sezon do t luaj n Lign 1 (Kategoria e Dyt). Mesfushori shqiptar sht ende n pritje t oferts s drejtuesve t skuadrs, megjithat gjat dits s djeshme ai ka marr pjes n seancn s

Ilion Lika drejt Vllaznisë
  • 2010-01-18

Ilion Lika drejt Vllaznisë

Ilion Lika drejt Vllaznis: Kjo sht hipoteza e fundit rreth t ardhmes t ish-gardianit t ports s Dinamos dhe Terek Groznit. Ish-portieri i kombtares s Shqipris ka mundsi q n gjysmn e dyt t kampionatit shqiptar te aktivizohet me Vllaznine. Lika i cili kishte kontrat me Terek nuk luajti asnj