Rezultate te kerkimit per termin: +Limaj +Thaci

Total: 205
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.505Z

Limaj, Thaci refuzon shkarkimin

Kryeministrit të Kosovës, Hashim Thaci i është vendosur një afat për të dalë me një vendim konkret ndaj cështjes “Limaj”. Lajmin e bëjnë të ditur mediat kosovare, sipas të cilave nga ana e tij, Thaci nuk ka ndërmend të kërkojë dorëheqjen e Limajt dhe as ta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:19.958Z

Limaj Thaci nje hipokrit

Ish-ministri i Transportit, Fatmir Limaj, e quan jo kushtetuese kërkesën të cilën qeveria e Kosovës ia bëri Gjykatës Kushtetuese për të zgjidhur cështjen e imunitetit të deputetëve.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:19.965Z

Limaj: Thaci, një hipokrit

Nga Express më 08 shtator 2011 në ora 13:59 Ish-ministri i Transportit, Fatmir Limaj, e quan jo kushtetuese kërkesën të cilën qeveria e Kosovës ia bëri Gjykatës Kushtetuese për të zgjidhur cështjen e imunitetit të deputetëve. Në një intervistë për Top Channel, deputeti kosovar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:23.491Z

Thaci Arresti ndaj Limaj vendim gjykate

Gjatë qëndrimit në Nju Jork, i pyetur lidhur me vendimin e gjykatës ndaj ish-ministrit Fatmir Limaj, kryeministri kosovar Hashim Thaci ka refuzuar të bëjë komente. Thaci ka deklaruar se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.551Z

Limaj Kuci Thaci gati te deshmoje

Ka vijuar dje procesi i konfirmimit të aktakuzës ndaj deputetit të Partisë Demokratike të Kosovës, Fatmir Limaj, i cili akuzohet për krime të kryera gjatë konfliktit të vitit 1999 në Kosovë. Ndërsa seanca ishte në zh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:51.154Z

Limaj: Durres-Kukes, historike per shqiptaret

Rruga Durres-Kukes eshte nje veper me rendesi historike per te gjithe shqiptaret ne te dy anet e kufirit. Keshtu e ka cilesuar ministri i Transporteve, Fatmir Limaj ne nje interviste per Top Channel. Ai dhe kryeministri Thaci do te jene te ftuar ne ceremonine per perfundimin e tunelit ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:51.749Z

Ministri Fatmir Limaj: Durres-Kukes, historike per shqiptaret

Rruga Durres-Kukes eshte nje veper me rendesi historike per te gjithe shqiptaret ne te dy anet e kufirit. Keshtu e ka cilesuar ministri i Transporteve, Fatmir Limaj ne nje interviste per Top Channel. Ai dhe kryeministri Thaci do te jene te ftuar ne ceremonine per perfundimin e tunelit ne segmentin R

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama