Rezultate te kerkimit per termin: +Limaj

Total: 3049
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:22.174Z

Rrëfehet Limaj

Fatmir Limaj do të paraqitet sot para një prokurori të EULEX’it lidhur me dyshimet për keqpërdorim të 80 milionë eurove sa ishte në krye të Ministrisë së Transportit. Nga Express më 20 shtator 2011 në ora 08:44 Fatmir Limaj, ish ministër i Transportit dhe Post-Telekomunikacioni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.708Z

Heshtja Limaj

Skenat me policë ndërkombëtarë, të cilët bastisën rrufeshëm tri ditë më parë Ministrinë e Transportit të udhëhequr nga Fatmir Limaj, i kanë dhënë një goditje të rëndë imazhit të Qeverisë së Hashim Thaçit. Mbledhja e jashtëzakonshme në Zyrën e Kryeministrit të mërkurën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.661Z

Limaj veç deputet

Nënkryetari i PDK’së, Fatmir Limaj nuk do të jetë pjesë e Qeverisë së re për shkak të hetimeve të EULEX’it në Ministrinë e Transportit. Duke përmendur kërkesat ndërkombëtare për “Qeveri të pastër”, ai tha se nuk dëshiron t’i bëhet barrë Kosovës. Por, L

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.446Z

Limaj degjon akuzat

Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Fatmir Limaj të mërkurën ka dëgjuar akuzat që rëndojnë ndaj tij në çështjen  e njohur si “MTPT2”. Prokurori i çështjes, Johanes Pickert teksa lexoi pesë pikat e a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.168Z

'> Limaj: Dua mirënjohje!

Ministri i transportit dhe post - telekomunikacionit te Kosovës Fatmir Limaj edhe pse është nen hetim nga Eulex-i per korrupsion u rikthye përpara mediave me nje humor te holle qe i mungonte ne konferencën e fundit pas bastisjes se pronave te tij nga policia e Eulex-it. Kete here Limaj u shfaq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:19.965Z

Limaj: Thaci, një hipokrit

Nga Express më 08 shtator 2011 në ora 13:59 Ish-ministri i Transportit, Fatmir Limaj, e quan jo kushtetuese kërkesën të cilën qeveria e Kosovës ia bëri Gjykatës Kushtetuese për të zgjidhur cështjen e imunitetit të deputetëve. Në një intervistë për Top Channel, deputeti kosovar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.314Z

Limaj: Thaçi po gënjen

Lideri i Nismës për Kosovën Fatmir Limaj, ka thënë se sa i përket deklaratave të Hashim Thaçit në Kuvendin e Kosovës, se ka pasur ofertë nga të tria partitë, e ka quajtur gënjeshtër. Limaj, thotë se Thaçi duhet të japë llogari për këto gënjeshtra. "Se ai, pesë muaj ditë na ka

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama