Rezultate te kerkimit per termin: +Linda +Kalemi +Verehet

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] linda / docs[0] 2218 / hits[0] 4143 / keyword[1] kalemi / docs[1] 656 / hits[1] 1109 / keyword[2] verehet / docs[2] 746 / hits[2] 810 /
No Pic available
  • 2010-11-26

Shqiptaret te dhunuar nga zhurma dhe gjestet

Linda Kalemi Verehet mjaft here qe lideret shqiptare e shprehin pakenaqesine me mimike rudhin vetullat bejne shtrengime buzesh xheste negative dmth japin nje mesazh ne menyre vulgare Jo vetem nga muzika e larte moria e makinave dhe boriet. Dhune akustike kur flasim sepse nuk dime te flasim ashtu s