Rezultate te kerkimit per termin: +Linda

Total: 2303
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.641Z

Fejohet Linda Halimi

Per kengetaren Linda Halimi Shen Valentini ka qene si nje enderr. Ne diten e te dashuruarve ajo ka marre propozim fejese nga i dashuri i saj.Ne profilin e saj Facebook ajo ka ndryshuar statusin duke e bere ate lsquo e fejuar.Faleminderit te gjitheve per mesazhet dhe urimet. Ky lsquoShen Valentin ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.667Z

Linda me baladë

Nga Express më 22 mars 2011 në ora 12:23 Linda Halimi gjatë një bisede për Telegrafin ka njoftuar se sapo ka përfunduar këngën e saj më të re dhe në fund të prillit pritet t’ia realizojë një klip. “Sapo kam realizuar këngën më të re. Kënga është baladë dhe në fu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.582Z

Linda Halimi ndihet seksi

Kengetarja kosovare Linda Halimi ndihet rehat me veten e saj dhe nuk do te ndryshoje. Ne faqen zyrtare te saj ne Facebook Linda ka publikuar sot disa fotografi ku Linda vertet duket ne forme. Linjat e kengetares vijne pas nje diete rigoroze nga e cila humbi 15 kg dhe ajo duhet ti thote stop ushq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.931Z

Kallashi ndryshon Linda Morinen

var fbShare url httpvizionplusalkallashi-ndryshon-linda-morinensize smallbrbrLinda Morina ka shprehur pelqimin e saj te hapur ne lidhje me Kallashin Ne postimet e tyre te fundit gjithcka i eshte dedikuar njera-tjetres Megjithate duket se kjo gje nuk ka mbetur vetem ne distance por tashme dy vajzat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:30.597Z

Linda fillon prap... (Foto)

Pas pjesmarrjes në festivalin e këngës në "RTSH", Linda Halimi vendosi të tërhiqej pak. Bëri një pushim me familjarë, shijoj ushqimet e shtëpisë dhe me gjasë i shtoj disa kilogram. Themi me gjasë "i shtoj", pasi pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.696Z

Dilema e Linda Halimit

Linda Halimi po jeton në Amerikë pranë burrit të saj, reperit Big D. Këngëtarja kosovare prej kohesh po synon karrierë ndërkombëtare. Linda, po përpiqet, ndonëse përpjekjet e saj ende nuk kanë rezultuar të efektshme. Megjithat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.900Z

Linda Halimi larg perfeksionit

Linda Halimi i ka paralajmëruar të gjithë se dote vijë në Kosovë. Ka thenë se do te jetë në Kosovë e Shqipëri për të promovuar këngët e saj në anglisht. Këngëtarja, ka shtuar se pavarësisht komenteve pozit

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama