Rezultate te kerkimit per termin: +Lindi +Islami

Meta: total 139 / total_found 139 / time 0.000 / keyword[0] lindi / docs[0] 11100 / hits[0] 13189 / keyword[1] islami / docs[1] 6466 / hits[1] 13983 /
Pemët e dashurisë, 200 fidanë mbillen në Tiranë ditën e Shën Valentinit
  • 2018-02-14

Pemët e dashurisë, 200 fidanë mbillen në Tiranë ditën e Shën Valentinit

Këtë vit mos këput asgjë për dashurinë, më mirë hidh rrënjët dhe shih të rritet ndër vite Nën këtë moto dhjetëra çifte të reja në kryeqytet iu bashkuan në Ditën e të Dashuruarve nismës së Bashkisë së Tiranës duke mbjellë 200 pemë të reja, si simbol i dashurisë së tyre

Lu dhe stafi i ambasadës urojnë shqiptarët me Jingle Bells (Video)
  • 2017-12-25

Lu dhe stafi i ambasadës urojnë shqiptarët me Jingle Bells (Video)

Me një video-mesazh të veçantë muzikor, punonjësit shqiptarë dhe amerikanë të Ambasadës së Shteteve të Bashkuara në Shqipëri, kanë shprehur urimet për popullin shqiptar për festat e fundvitit. Mbi 40 diplomatë amerikanë dhe anëtarë të personelit vendas, përfshi Ambasadorin Dona

Venera i nxjerr bojën Lindit, shikoni si e lë gjithmonë shtëpinë
  • 2017-11-13

Venera i nxjerr bojën Lindit, shikoni si e lë gjithmonë shtëpinë

  Venera Lumani dhe Lind Islami, kanë pak kohë që kanë hyrë në shtëpinë e tyre të re, por nëse ka një problem për të cilin çifti grindet më shpesh në shtëpi është rrëmuja. Venera, një maniake e rregullit dhe e pastërtisë, ndërsa Lindi krejt e kundërta e saj. Rr

No Pic available
  • 2017-05-16

Këngëtari i njohur: Gjithçka ti flet është blla blla

Këngëtari i njohur, Lind Islami ka publikuar projektin e ri muzikor, të titulluar Blla blla që i dedikohet një dashurie të humbur dhe fjalëve të pavlera të një vajze. Muzikën e kësaj kënge e ka shkruajtur vetë ai, ndërsa tekstin e ka realizuar Ylli Limani. Mendohet se ky projekt ësht

Sot Dita e Verës, aktivitete dhe atmosferë festive në Tiranë e Elbasan
  • 2017-03-14

Sot Dita e Verës, aktivitete dhe atmosferë festive në Tiranë e Elbasan

Ashtu si është bërë traditë, edhe pse është një festë pagane dhe që e ka epiqendrën në Elbasan, Dita e Verës festohet sot në të gjithë Shqipërinë. Festime janë organizuar në Tiranë, ku Rama dhe Veliaj do të bëjnë inaugurimin e Pazarit të Ri. Aktivitetet në Tiranë fillojnë

Tirana feston Ditën e Verës, ja aktivitetet e bashkisë në kryeqytet
  • 2017-03-13

Tirana feston Ditën e Verës, ja aktivitetet e bashkisë në kryeqytet

Tirana do të festojë nesër më e bukur se kurrë, Ditën e Verës. Për këtë 14 Mars, Bashkia e Tiranës ka menduar një sërë aktivitetesh për të gjitha grupmoshat të shpërndara në gjashtë zona të ndryshme, të cilat do të nisin që në orët e para të ditës dhe do të përfundojnë

Tirana feston Ditën e Verës: Ja rrugët që bllokohen
  • 2017-03-13

Tirana feston Ditën e Verës: Ja rrugët që bllokohen

Tirana do të festojë nesër më e bukur se kurrë, Ditën e Verës. Për këtë 14 Mars, Bashkia e Tiranës ka menduar një sërë aktivitetesh për të gjitha grupmoshat të shpërndara në gjashtë zona të ndryshme, të cilat do të nisin që në orët e para të ditës dhe do të përfundo