Rezultate te kerkimit per termin: +Lindita +Mir

Total: 267
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.558Z

Rama: Lindita Nikolli, e vetmja rrugë për komunitetin

Partia Socialiste ka prezantuar sot kandidaten për njësinë bashkiake numër 1 në kryeqytet Lindita Nikollin.   Në fjalën e tij kryesocialisti Edi Rama theksoi se Lindita Nikolli është e vetmja rrugë për komunitetin e kësaj minibashki

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:15.279Z

Gazetaret nderkombetare mbrojne Lindita Celen

Një nga organizatat më të njohura të mbrojtjes së të drejtave të gazetarëve ka reaguar në mbrojtje  të gazetares Lindita Çela, e cila është paditur nga drejtori për marrëdheniet me publikun në Kryeministri, Gjoval

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:13.868Z

Poetja Lindita Ahmeti:Jashtë atdheut pa pasaportë shqiptare

Të tjera rreth shkrimit Shkrimin e plotë e gjeni në gazetën Shqiptarja.com, 6 dhjetor 2013 A e njihni Lindita Ahmetin? Është një poeteshë e mrekullueshme, me një shpirt të madh, një botkuptim të rrallë për jetën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.493Z

Lindita Arapi: Pse nuk më thonë dot më fal!

Poetja Lindita Arapi ndryshon komunikimin me lexuesin, për herë të parë me një roman. Vajza me çelës në qafë, botimet Ideart, është hedhur qysh prej ditës së djeshme në treg. ... sepse Shqipria mua m duket n gjendje eksitimi, e vazhdueshme dhe nervoze. Madje ka dhe n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:00.003Z

Sfida sublime e Lindita Nikolles

Artan Mullaj - Në një konferencë botërore për problemet e moshës së tretë, që u zhvillua para disa ditësh në Lund të Suedisë, mes pjesëmarrësve njoha një profesor të moshuar danez, Denis Papin, që i ngjante Xho

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:27.057Z

Dita e vullnetit të mirë

Coca-Cola Hellenic Kosovë, në bashkëpunim me Odën Ekonomike Amerikane në Kosovë dhe Rrjetin CSR Kosovë, sot organizuan "Ditën e Vullnetit të Mirë", në SOS Fshatrat e Fëmijëve në Prishtinë. Partnerët e projektit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.442Z

Rama: Anëtarësimi i Kosovës në UNESCO i bënë mirë edhe Serbisë

Edi Rama dhe kryeministri i Çekisë,Bohuslav Sobotka Edi Rama dhe kryeministri i Çekisë,Bohuslav Sobotka Kryeministri Shqipërisë, Edi Rama po zhvillon sot një vizitë njëditore në Çeki, ku u prit në selinë e Qeverisë dhe zhvil

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama